LipjaniPress

PLAKU ALBIN KURTIT: UNË TY TË KAM PËRCJELLUR QE 10 VITE, GJITHA FJALËT TË KANË DALË TË VËRTETA (VIDEO)

Lajme Zgjedhjet 2017

Një fjalim tejet emocionues mbajtur nga një plak në odën ku ishte edhe Albin Kurti.
Këtu mund ta dëgjoni pas minutës së 28:50

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zgjedhjet presidenciale, Serbia do të hapë 90 vendvotime në Kosovë

lipjanipress

Lëvizja “Syri i Popullit” quhet organizata e Murat Jasharit

lipjanipress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Luhatet koalicioni qeverisës, Kosova drejt zgjedhjeve

lipjanipress

Shkencëtarët të alarmuar: Një mega-cunam do vrasë mijëra persona në Evropë

lipjanipress

Vetëm një tezë.

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në vizitë Kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti agjendën elektorale të takimeve me qytetarët e vazhdoj sonte në Kraishtë

lipjanipress

KEK’u e hedh topin te KEDS’i për mungesën e rrymës

lipjanipress
Skip to toolbar