LipjaniPress

Policia: Arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

Lajme

Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani, ka thënë se motivet e tentim-vrasjes ndaj avokatit Azem Vllasi ende nuk dihen, mirëpo ka bërë të ditur se arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

Kelani ka thënë se motivet e tentim-vrasjes ende nuk dihen, derisa ka potencuar se arma është konfiskuar, e cila kishte edhe silinciator, raporton Express.

Ai ka treguar se dy persona janë arrestuar lidhur me këtë rast dhe se policia po vazhdon t’i kryejë hetimet.

“Është konfiskuar edhe arma me të cilën dyshohet se u krye tentim-vrasja bashkë me shurdhuese”, ka thënë Kelani.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zyrtare: LDK dhe AKR arrijnë marrëveshje për koalicionin

lipjanipress

Paraburgim të Dyshuarit për Sulmin ndaj Gazetarit Vehbi Kajtazi

lipjanipress

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Ministri Shala falënderon ambasadorët për ndihmën që dhanë për rrënimin e murit

lipjanipress

Deklaratat e Sekretarit Mattis për Kosovën dhe FSK’në – top lajm në mediat serbe

lipjanipress

Ardian Gjini kandidat për kryetar të Gjakovës

lipjanipress

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Shkencëtarët të alarmuar: Një mega-cunam do vrasë mijëra persona në Evropë

lipjanipress

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress

Theret me thikë një person në Prishtinë

lipjanipress

Oficerja bukuroshe e FSK-së, i punon arat (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar