LipjaniPress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

Lajme Lipjani

gjithashtu policia konfiskoj 6 vetura dhe 26 telefona celular e gjitha kjo ndodhi në rajonin e ferizajit, lajmi është marr nga Spin Tv .

Për më shum ndiqni videon:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shoqatat për mbrojtjen e konsumatorëve që nuk i njeh askush

lipjanipress

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

lipjanipress

Kadri Veseli: PDK do ta kthejë politikën në shërbim të qytetarit

lipjanipress

Krasniqi për bisedën e Thaçit me Vuçuiqin: Kush u gëzua më shumë

lipjanipress

Haradinaj nesër para Gjykatës në Colmar ballafaqohet me akuzat e Serbisë

lipjanipress

Danush Ademi morri pozitën e Nënkryetarit të Kuvendit të Republikës së Kosovës

lipjanipress

Veseli: Të rënët e Rezallës janë meritorë të lirisë sonë

lipjanipress

Nënshkruhet marrëveshja për Projektin e Statistikave në Vendim-marrje

lipjanipress

Pas sulmit terrorist në Londër, Parlamenti merr një vendim

lipjanipress

Steinmeier: Bota e vjetër ka marrë fund pas ardhjes së Trumpit

lipjanipress

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress

Agani shkarkon disa anëtarë të partisë, vendos për koalicion me Veselin

lipjanipress
Skip to toolbar