LipjaniPress

Policia Kosovës sotë konfiskoj 825 kg marihuanë.

Lajme Lipjani

gjithashtu policia konfiskoj 6 vetura dhe 26 telefona celular e gjitha kjo ndodhi në rajonin e ferizajit, lajmi është marr nga Spin Tv .

Për më shum ndiqni videon:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nxënësit në Ferizaj u qëlluan me thikë, ndaj tyre do të merret masa

lipjanipress

Banka Për Biznes vepron para 15 vitesh në komunën e Lipjanit (FOTO)

lipjanipress

Vettingu “godet” gjyqtarët dhe prokurorët, Ambasada e SHBA-ve revokon vizat për disa prej tyre

lipjanipress

Rrënimi i murit ruajti paqen në rajon: Vuçiq

lipjanipress

Kaloi valixhen në aeroport, ajo që kapën rrezet X i tmerruan të gjithë

lipjanipress

DETAJET e ngjarjes tronditëse në Fier, çfarë ndodhi me nxënësen e Dizajnit

Press Lipjani

Nga dita e premte 26/05/2017 banorët e një ndërtese nuk kanë rrymë elektrike(FOTO)

lipjanipress

Kush është Avdullah Hoti, kandidati për Kryeministër i LDK’së?

lipjanipress

Psikologu, këto janë simptomat e të prekurve nga “Balena Blu”

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Kur bota rrotullohet rreth komandant dreqit !!!

lipjanipress

Shahini s’mërzitet nga dënimi me burgim, thotë se do të vazhdojë ta udhëheqë AKB’në

lipjanipress

Nesër seancë plenare, a do të votohet demarkacioni

lipjanipress
Skip to toolbar