LipjaniPress

Policia thotë se ka konfiskuar qindra kilogramë drogë

Lajme

Policia e Kosovës ka njoftuar se pas një operacioni policor të suksesshëm kundër trafikimit me substanca narkotike janë arrestuar disa persona të dyshuar si dhe janë konfiskuar qindra kilogramë substancë narkotike.

Për këtë arsye është thirrur një konferencë e jashtëzakonshme për media, transmeton Express.

“Në këtë konferencë do të informoheni me detajet lidhur me hetimin dhe arrestimin e personave të dyshuar, që ndërlidhen me operacionin policor të realizuar në dy rajone.

Vendi: Salla e stacionit policor “Qendra” në Prishtinë.

Ora: 15:30.

Datë: 26.04.2017

Ftohen të gjitha mediat të marrin pjesë në këtë konferencë, ku do të kenë mundësin të marrin pamje gjatë gjithë konferencës”- thuhet tutje në komunikatën e policisë./Gazeta Express

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

lipjanipress

Këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Vazhdojnë tutje protestat në Rumani (FOTO)

lipjanipress

Konjufca ia përsërit Fajonit qëndrimin e VV’së për Demarkacion

lipjanipress

Njoftojmë fermerët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Organizata Gjermane ASB ,në bashkëpunim me Komunën e Lipjanit, ka shpërnda pajisje bujqësore për 15 familje

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

KQZ përmbyll procesin e certifikimit të partive dhe kandidatëve – kjo është lista e plotë

lipjanipress

Hoxhaj: Jemi të shqetësuar me armatosjen e Serbisë

lipjanipress

Ushtronte dhunë mbi anëtarët e familjes, arrestohet një person në Suharek

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Edhe një premtim i Stavilecit : “Kosova e Re” do të punësojë deri 10 mijë persona

lipjanipress
Skip to toolbar