LipjaniPress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në vazhdën e takimeve me qytetarë sipas agjendës së fushatës zgjedhore , kryetari i Komunës së Lipjanit dhe kandidati për kryetar të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, bashkë me ekipin e tij,shkruan  LipjaniPress.com

Banorët e Bujanit i kishin përgatitur mikpritje të jashtëzakonshme Imri Ahmetit, si me pjesëmarrje ashtu edhe përmes bashkëbisedimit të ngrohtë, i cili bashkëbisedim rezultoi me shumë ide dhe sugjerime që banorët e Bujanit dhanë, sugjerime të cilat Ahmeti i mori parasysh dhe i garantoi banorët se ato do të jenë pjesë e programit të tij.transmeton/Lipjanipress.com//
Në fjalën e tij, Ahmeti i falënderoi përzemërsisht banorët e Bujanit për prezencën e madhe.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

SHBA-ja përgatitet për një sulm bërthamor nga Kim Jong-un

lipjanipress

Kush është grupi që ka vendosur “t’i vrasë tradhtarët”?

lipjanipress

Veseli: Të rënët e Rezallës janë meritorë të lirisë sonë

lipjanipress

Ushtronte dhunë mbi anëtarët e familjes, arrestohet një person në Suharek

lipjanipress

PDK dega në Lipjan sot me datë 03.10.2017, ka paraqitur Kallzim penal në Prokurorinë themelore në Prishtinë kundër Adem Duriqit, Drejtor i Drejtoratit për Prokurim, Komuna e Lipjanit.

lipjanipress

FOTOLAJM/ Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti

lipjanipress

Mali me borë në mes të Shkupit (VIDEO)

lipjanipress

Ja ku e kishte kaluar natën 4 vjeçari i humbur në Mramor

lipjanipress

Me 307 vota Shpend Ahmeti udhëheq , por ky rezultat mund të përmbyset nga 1500 votat me kusht

lipjanipress

E rrahu dhe e la të zhveshur ish-të dashurën në rrugët e Shkupit

lipjanipress

Krime kundër njerëzimit në Siri, mbi 70 të vdekur në mesin e tyre edhe fëmijë vriten me helm kimikë

lipjanipress

Ministria e Infrastrukturës arsyeton gjobën prej 50 eurove ndaj shoferëve për mungesë të formularit

lipjanipress
Skip to toolbar