LipjaniPress

Pritje madhështore për kryetarin Imri Ahmeti nga banorët e fshatit Bujan(Video+Foto)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Në vazhdën e takimeve me qytetarë sipas agjendës së fushatës zgjedhore , kryetari i Komunës së Lipjanit dhe kandidati për kryetar të Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti, bashkë me ekipin e tij,shkruan  LipjaniPress.com

Banorët e Bujanit i kishin përgatitur mikpritje të jashtëzakonshme Imri Ahmetit, si me pjesëmarrje ashtu edhe përmes bashkëbisedimit të ngrohtë, i cili bashkëbisedim rezultoi me shumë ide dhe sugjerime që banorët e Bujanit dhanë, sugjerime të cilat Ahmeti i mori parasysh dhe i garantoi banorët se ato do të jenë pjesë e programit të tij.transmeton/Lipjanipress.com//
Në fjalën e tij, Ahmeti i falënderoi përzemërsisht banorët e Bujanit për prezencën e madhe.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lipjan: Lëvizja VETËVENDOSJE! popullit të Kosovës do t’ua kthejë edhe shpresën edhe dinjitetin.

lipjanipress

Zvonko Veselinovic në takim me Vucicin

lipjanipress

Nga shtatori i 2017 shkolla fillore “Dy Dëshmoret” do të renovohet në tërësi brenda dhe jashtë.

lipjanipress

Vettingu “godet” gjyqtarët dhe prokurorët, Ambasada e SHBA-ve revokon vizat për disa prej tyre

lipjanipress

Filloj ndërtimi i sallës së sporteve në Rufc të Ri

lipjanipress

Mustafa e Vuçiq në Bruksel do të diskutojnë për zbatimin e marrëveshjeve

lipjanipress

Veseli: Vetëvendosje nuk mund ta udhëheq Kosovën pasi nuk e njeh si shtet

lipjanipress

Obama sfidoi Kongresin për të dorëzuar $ 220 milionë.

lipjanipress

Arrestohet Shpend Ahmeti në Milano

lipjanipress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

lipjanipress

Shefi i Aleancës Kosovare të Bizneseve dënohet me 18 muaj burgim

lipjanipress

BE kundër pezullimit të dialogut: Nuk kontribuon në normalizim të marrëdhënieve Kosovë-Serbi

lipjanipress
Skip to toolbar