LipjaniPress

Profesori në Pejë matë forcat me nxënësit (Video)

Lajme

Sipas disa xhirimeve amatore në orën mësimore të Miftar Aliaj, i cili është mësimdhënës në shkollën e mesme të arteve aplikative “Odise Paskali” në Pejë, dikush ka matur forcat me të.

Por, një gjë të tillë e ka mohuar, profesor Miftari, i cili pranon se këto veprime në këtë klasë janë bërë me lejen e tij, por jo gjatë procesit mësimor.

Ndërsa krejt këtë, kështu nuk po e sheh edhe kolegu i tij, Gani Lajqi, i cili edhe e ngriti si shqetësim këtë çështje.

Kundrejt profesor Aliajt nuk ka asnjë ankesë në drejtorinë e arsimit në Pejë, por zyrtarët e kësaj të fundit, thanë se do ta hetojnë rastin.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Nesër në Kosovë rikthehet i ftohti dhe ngricat

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

Këto janë temperaturat për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress

Vuçiq e Bërnabiq në takim që nga ora 10, flasin për Kosovën

lipjanipress

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron qytetarët të kenë kujdes me Bitcoin!

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi shoqatën e të burgosurve politik në Lipjan

lipjanipress

Ku mbet gjaku, A mjafton kjo?.

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Ky është drejtori i ri i Doganës së Kosovës

lipjanipress

Qeveria emëron kryeakademikun Hivzi Islami në krye të Komisionit për Matjen e Territori

lipjanipress
Skip to toolbar