LipjaniPress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

Lajme Lipjani

Edhe sa kohë duhet pritur qytetarët që të ndriçohet rruga e cila të shpie nga qyteti i Lipjanit në drejtim të ETC-së
Lipjan 23 nëntor
Rruga katër korësi e cila nga qyteti i Lipjanit shkon në drejtim të ETC-së, e ndërtuar gati një vit më parë ende nuk është e ndriçuar.Qytetarët të cilët lëvizin në këtë drejtim janë të brengosur për shkak të sigurisë së tyre.  Ata nuk guxojnë të qarkullojnë në këtë rrugë lirshëm në orët e mbrëmjës për shkak të ndonjë rreziku të mundshëm,  qoftë nga qentë endacak apo edhe rreziqe të tjera të mundshme. Lexuesi mund ta percjellë videon e cila tregon të vërtetën për këtë rrugë katër korsi. /Lipjanipress//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Mbi 106 të vdekur në ortekun e borës në Afganistan

lipjanipress

Hahn: Kodi telefonik rezultat i dialogut Kosovë – Serbi

lipjanipress

Demantohet lajmi në një postim gjëja se gjithë kryesia e AKR-s paska kalu në LDK

lipjanipress

Bilall Sherifi i përgjigjet Anton Berishës: Mos e fut hundën ku nuk e ke vendin

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti sot vizitoi për së afërmi punimet në hapjen dhe zgjerimin e shtratit të lumit në Blinajë.

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Brekët e politikanit shqiptar

lipjanipress

Ndërsa në emër të familjarëve para të pranishmëve fjalë rasti ka mbajtur edhe përfaqësuesi i fshatit Ribar i Vogël, Nysret Kelmendi.

lipjanipress

AGK reagon ndaj kërcënimit të drejtorit të Gazetës Express Berat Buzhala

Press Lipjani

Kusari-Lila denoncon Pal Lekajn në prokurori

lipjanipress

Kuvendi i Komunës ka mbajtur mbledhjen e 8-të me radhë

Press Lipjani

Buja: Qeveria e re PDK – AAK – Nisma

lipjanipress
Skip to toolbar