LipjaniPress

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

Lajme Lipjani Maqedoni

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.
PROTESTA MBAHET: 28 ora 14:00Nëntor Sheshi Skenderbeu Prishtinë./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Bashkë me Lavdimin, është vrarë edhe vëllai i Ridvan Haqifit, Bilalli

lipjanipress

Edhe Sheshelj po frikësohet për “sulm” në veri të Kosovës

lipjanipress

“Zaev ka pranuar ndryshimin e kufijve mes Maqedonisë, Shqipërisë dhe Kosovës”

lipjanipress

Lipjani së shpejti me fusha moderne sportive për tenis, basketboll dhe futboll(Foto)

lipjanipress

Kur pritet të përfundojë autostrada për Han të Elezit? (Video)

lipjanipress

Serbia rekruton 500 ushtarë më shumë pas tensioneve me Kosovën

lipjanipress

LDK – Presidentit: Po bën fushatë nëpër shkolla

lipjanipress

Çka po ndodh, blindohet Moska me trupa, raketa dhe avionë

lipjanipress

Skuadrat e Superligës në ndjekje të talentit Ardi Arifi

Granit

KF “Arbria” meritojnë falenderim të veçantë.

lipjanipress

Ambasadori Delawie i drejtohet edhe Kuvendit: Hidheni poshtë projektligjin për ushtrinë

lipjanipress

Pal Lekaj ia atribuon meritat për pavarësinë e Kosovës shefit të tij

lipjanipress
Skip to toolbar