LipjaniPress

Provokim apo aderim!? Gazetari Duriqi kapet “mat” në takim me kryetarin e PDK-së së Lipjanit

Lajme Lipjani

Gazetari i cili njihet për afërsinë me kryetarin aktual të Lipjanit, Granit Duriqi, është takuar me kryetarin e PDK-së së Lipjanit, Hyzer Rizani.

Në foton që e ka siguruar portali “Lipjanipress”, shihen Duriqi dhe Rizani në një restaurant në Lipjan.

Në takim kanë marrë pjesë vetëm ata dy. Duke u thirrur në burime të portalit tonë mbrenda PDK-së, gazetarit Duriqi, i’u është bë ftesa për të qenë pjesë e PDK-së së Lipjanit në zgjedhjet lokale të cilat mbahen në tetor të këtij viti.

Gazetari Duriqi është kontaktuar nga portali dhe ai as nuk ka mohuar e as pohuar asgjë rreth lajmit për një aderim të mundshëm të tij në PDK. “Koha do ti dëshmoi të gjitha reth pytjes tuaj”, ka thënë shkurtimisht Duriqi. Se a do të kemi ndonjë aderim të mundsshëm të Duriqit në PDK, apo është vetëm një takim pune me kryetarin Rizani, mbetet të shihet në ditët në vijim.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ja kushtet e KQZ-së për certifikimin e koalicioneve

lipjanipress

Rusia i jep ultimatum Serbisë: Me ne ose me Perëndimin

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Veliu për plagosjen në Podujevë: Policia ta hetojë rastin

lipjanipress

“Shqiptarët nuk vlejnë për ne!” Gazetari shqiptar i përgjigjet Marine Le Pen: Shqiptarët të dhanë Napoleonin, Nënë Terezën, mos doni edhe…

Press Lipjani

Ky është dëmi më i madh që Thaçi ia shkaktoi Kosovës (VIDEO)

lipjanipress

Veselinoviq në vend të Rikallos në KQZ

lipjanipress

Bekim Olluri zgjedhet anëtar i Kryesisë së Forumit Rinor të AKR-së në nivel Qendror.

lipjanipress

Kosova propozon në Mal të Zi mbajtjen e mbledhjes së përbashkët të dy Qeverive

lipjanipress

Mentor Vishesella: padi në Gjykat, Padi kjo e drejtuar Partis Demokratike të Kosovës dhe Kandidatit për Kryetar Ismet Hajrullahu

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

20 mijë gra të dhunuara, asnjë i dënuar (VIDEO)

lipjanipress
Skip to toolbar