LipjaniPress

Publicitet me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

Lipjani

Të nderuar anëtarë subjektesh politike në Lipjan, të nderuar  kandidatë për këshilltarë komunal dhe ju kandidatë për kryetar.

Redaksia e LipjaniPress nga sot hap zyrtarisht hapësirat  reklamuese e publicitare për të gjithë pa dallim.

Me hapësirën reklamuese në Portalin LipjaniPress ju do të jeni më afër votuesve potencialë tuaj.

Secili kandidat që dëshiron ta njoh suksesin e tij përmes publicitetit mund të na shkruaj në inbox.

Redaksia e LipjaniPress për të gjithë ata që reklamojnë te ne do të përgatisim edhe një storie profesionale për biografinë e tij.

Me respekt LipjaniPress

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

LDK-Lipjan: Baica dëshmoj se di të mbështes ata që punuan për të mirën e tyre

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Mentor Vishesella ftonë Komandatët e “Brigadës 121 Ismet Jashari Kumanova”në debat para mediave të ballafaqohen me realitetin

lipjanipress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

lipjanipress

Edhe nga radhet e PDAK-së dega në Lipjan përzgjedhen tre kandidat

lipjanipress

Dr. Fitim Selimi edhe solemnisht ka pranuar nominimin Kandidat per Kryetar te Lipjanit.

lipjanipress

Biografia e kandidatit për kryetar, z. Selatin Retkoceri

lipjanipress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

lipjanipress

Vjedhjet dhe narkotika nuk kanë të ndalur as në Lipjan

lipjanipress

Lipjan: PDK- mbajti mbledhjen e rregullt te radhës

lipjanipress

MBAHET MBLEDHJA E KËSHILLIT TË QENDRËS SË LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN

lipjanipress
Skip to toolbar