LipjaniPress

Publikohen fotografitë e ushtarëve të vrarë sirianë nga sulmët ajrore të SHBA’së (FOTO)

Lajme

Përdoruesit e rrjeteve sociale kanë publikuar tri fotografi të tre ushtarëve të vrarë të ushtrisë siriane, baza e së cilëve u bombardua sot nga SHBA’ja, shkruan BBC, transmeton Express.
Këta janë emrat e tyre: Issa Muhammed Ali, Firas Hammoud, Firas Bayek.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kuvajti i ekzekuton me varje 7 persona, përfshirë edhe princin

lipjanipress

Koreja e Veriut paralajmëron Kinën për ‘pasoja katastrofike’

lipjanipress

Gjykata e Ferizajt jep detaje për policin e dyshuar, Përfitoi mijëra euro me fajde

lipjanipress

Alarmi i frikshëm: Bota mund të jetë në rrezik më të madh sesa përballja Rusi–Perëndim (Foto)

lipjanipress

‘Bebe në bord’ – shoferët tani obligohen të vënë shenjat dalluese në automjete

lipjanipress

Gjuriq: Asociacioni të themelohet ashtu siç jemi marrë vesh në Bruksel

lipjanipress

Gjoba dhe padi për partitë politike që përdorin të dhënat personale të qytetarëve

lipjanipress

Polici “dëshmitar” luan me nervat e PD-së! I veshur kuqezi këndon himnin… (VIDEO)

lipjanipress

Ky është parashikimi i motit për sot

lipjanipress

Limaj thotë se opozita do t’i fitojë 57% të votave në zgjedhjet e ardhshme (Video)

lipjanipress

NJOFTIM PUBLIK PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR TË KOMITETIT KOMUNAL VEPRUES NGA PËRFAQËSUESIT E ORGANIZATAVE TË SHOQËRISË CIVILE

lipjanipress

E JASHTMJA MANIFEST I SË BRENDSHMES

lipjanipress
Skip to toolbar