LipjaniPress

Publikohet edhe video e fushatës luksoze të Refiqe Tërnavës

Lajme

Refiqe Tërnava është pjesë e garës për të zënë një ulëse në Parlamentin e Kosovës. Tërnava është pjesë e listës së koalicionit LDK-AKR për zgjedhjet e 11 qershorit.
Ajo është e bija e myftiut të Kosovës, Naim Tërnava. Diçka që po e karakterizon atë këtë parafushatë, është se së fundi të shtunën në Mitrovicë është parë t’i jetë bashkuar bashkëpartiakëve të saj me një makinë luksoze të markës BMW.

Më poshtë mund të shihni pjesë kur Tërnava dje ju bashkua presidentit të AKR-së, Behgjet Pacolli dhe anëtarëve tjerë të kësaj partie në aktivitetin e mbajtur.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aktivitet pesë ditor i Qendrës Rinore për të rinjtë e komunës

Press Lipjani

PLAKU ALBIN KURTIT: UNË TY TË KAM PËRCJELLUR QE 10 VITE, GJITHA FJALËT TË KANË DALË TË VËRTETA (VIDEO)

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Hajrullahu viziton zyrën komunale për punësim në Lipjan

lipjanipress

Hoxha i SPRTK-së: Udhëheqja e RTK-së nuk jep përgjegjësi për asgjë

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

9 të vdekur gjatë luftimeve në Ukrainë

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Hoxhaj takim me delegacionin egjiptian: Kosova faktor stabiliteti në rajon

lipjanipress

Anita Haradinaj: Ramushi do të lirohet, shteti të mos organizojë asgjë për të

lipjanipress
Skip to toolbar