LipjaniPress

Putin thotë se Rusia nuk e ka ndërmend të përzihet në zgjedhjet e Francës

Bota Lajme

Presidenti rus Vladimir Putin është takuar sot me kandidaten e ekstremit të djathtë për presidente të Francës, Marine Le Pen në Kremlin.

Kreu i Rusisë, me këtë rast i tha asaj se Moska nuk ka ndërmend të ndërhyjë në zgjedhjet presidenciale në Francë, raporton Reuters, përcjellë Klan Kosova.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Urime dita Kombëtare e 15 Shkurtit komunitetit Ashkanli

lipjanipress

Asfaltohet rruga e fshatit Resinovc

lipjanipress

Arrestohet një hetues policor i krimeve ekonomike

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Haradinaj: Mali i Zi në NATO siguri për rajonin, do ta përfundojmë edhe demarkacionin

lipjanipress

Ministri Selimi shuan Departamentin e hetimeve mjekoligjore të krimeve të luftës (Video)

lipjanipress

NË POLICINË E KOSOVËS GRADOHEN 127 TOGERË

lipjanipress

Joe Biden: Do të fitoja, sikur të garoja për president të SHBA-së në zgjedhjet e 2016-s

lipjanipress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

lipjanipress

Veseli e Mustafa përplasen për afatin se kur votohet Demarkacioni

lipjanipress

Korrupsioni i lidhur me moszbatimin e ligjeve dhe gjyqësorin jo efikas

lipjanipress

Festohet 12 Qërshori, Dita e Çlirimit të Komunës së Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar