LipjaniPress

QYLAGA DHE KROJMIRI MBËSHTESIN LËVIZJEN VETËVENDOSJE! DHE SELATIN RETKOCERIN (Foto)

Lipjani Zgjedhjet 2017

Kryetari Selatin Retkoceri ka vazhduar me shpalojsen e 25 zotimeve për Lipjanin.

Në tubime të ndara në fshatrat Qylagë dhe Krojmir qyetarët i dhanë mbështetje kryetarit Retkoceri. Rritja e cilësisë në arsim, përmisimi rrënjësor i shërbimeve në shëndetësi si dhe mbështetja për bujqit do të jenë ndërhyrjet e para të qeverisjes sonë.
Mbështetja e madhe dhe çdo ditë në rritje për Lëvizjen VETËVENDOSJE! janë dëshmia për fitoren tonë më 22 tetor./LipjaniPress.com//

 

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Përmbledhëje e programit të së enjëtes në Shtime gjatë përurimit të SPIN TV (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti në mbështetje të sektorit privat

lipjanipress

LDK-Lipjan:Në Qylagë do të funksionalizojmë Zonën Ekonomike

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan z. Selatin Retkoceri, me bashkëpunëtorët vizituan Krojmirin, Shalen, dhe Kleçken:

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress

Komuna Lipjanit Njofton për Organizatat e Shoqërisë Civile

lipjanipress

Ministria e Bujqësise nuk ka mjete të mjaftueshme per ti permbushur kërkesat e fermerëve të dëmtuar nga Natyra.

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

ASPEKTE DEMOGRAFIKE DHE STATISTIKORE PËR PUNËSIMIN DHE STRUKTURA E PUNËSIMIT NË LIPJAN

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim përfaqësueset e Forumit për Iniciativa Qytetare

lipjanipress
Skip to toolbar