LipjaniPress

Qytetari në Resnjë ndërroi jetë përderisa prente dru

Lajme

36 vjeçari nga Resnja dje ka ndërruar jetë në një aksident për derisa ishte duke prerë dru, njoftojnë nga MPB-ja.
Në stacionin policor në Resnjë dje rreth orës 13:10 është paraqitur se në fshatin Dollni Perovo nga një aksident gjatë prerjes dru ka ndërruar jetë R.T (36), përcjell Telegrafi Maqedoni.

Hetim në vendin e ngjarjes kanë kryer prokurori publik dhe ekipi i stacionit policorë në Resnjë. Ndërsa në pajtim me prokurorin publik, trupi i të ndjerit është dorëzuar tek familjarët për varrim./Telegrafi/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kosova ka përkrahjen e Gjermanisë për zhvillim ekonomik e integrim Evropian

lipjanipress

Denoncuesi i Driton Gashit: Unë s’e kam ndërmend të vetëvritem, nëse vdes më kanë vrarë

lipjanipress

Ardhja e mërgimtarëve, rrit numrin e aksidenteve

lipjanipress

Derisa Mustafa fliste, deputetët.

lipjanipress

Ky është drejtori i ri i Doganës së Kosovës

lipjanipress

KQZ: Votuan 43.82 për qind e qytetarëve me të drejtë vote

lipjanipress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Kelmendi thotë se Çakorri asnjëherë nuk ishte i Kosovës

lipjanipress

Murat Jashari, i dyshuari kryesor për tentim-vrasjen e Vllasit

lipjanipress

Policia: Do të veprojmë në tërë Kosovën në mbrojtje të votës

lipjanipress

Luftë fjalësh ndërmjet Kroacisë dhe Serbisë. Çfarë thotë Daçiq pasi kolegu kroat i refuzoi kërkesën për takim

lipjanipress
Skip to toolbar