LipjaniPress

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

Lajme Lipjani

Lideri i AAK-së z. Ramush Haradinaj ka qëndruar në Lipjan, në një takim falënderues për qytetarët e Lipjanit.

Z. Haradinaj është pritur nga qindra qytetarë të Lipjanit të cilët tash do të vazhojnë rrugëtimin e tyre përkrah z. Haradinaj dhe AAK-së


Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Në shënimin e 27 vjetorit të themelimit LDK-së, për sukseset dhe të arriturat flet Kryetari Komunës Imri Ahmeti njeherit Kryetar Komune në Lipjan

lipjanipress

Kjo është letra e Thaçit drejtuar Veselit pas tërheqjes nga iniciativa për ushtri (DOKUMENT)

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

Daçiq i rren amerikanët se shqiptarët mund t’i sulmojnë serbët në veri të Kosovës

lipjanipress

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Komandanti i KFOR’it nuk e përkrah Ushtrinë e Kosovës

lipjanipress

Grabitet shtëpia e kandidatit për deputet (Video)

lipjanipress

Berina Berisha që po mahnit Amerikanet me veshjet e brendeve dhe markave të shtrenjëta. (Foto)

lipjanipress

Aksident në rrugën Kumanovë-Shkup, rikahëzohet komunikacioni

lipjanipress

Bujani që vetëm para pak ditësh ka formuar nëndegën e Nismës, po tregon që çdo ditë po e rritë përkrahjen për kandidatin për kryetar të Lipjanit z.Heset Sahiti, duke u bazuar në programin tij zgjedhor.

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka inspektuar asfaltimin e rrugëve në Gadime

lipjanipress

Diplomati amerikan: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë opsion

lipjanipress
Skip to toolbar