LipjaniPress

Reagim ndaj shkrimit, shpifjes dhe genjeshtres ne portalin: lajm.co

Lajme

Unë jam Hasan S Zeneli,
Reagoj publikisht se ky shkrim nuk eshte i imi. Nuk e dij kush qendron pas portalit http://lajm.co , por shpifjet e ketilla, genjeshtrat qe bene ky portal jane turp i gazetarise dhe nivel i ulet i atyre qe e kane sajuar kete shkrim.

Une Hasan S Zeneli kur dua te kritikoj dikend ate edhe e bej, por ne kete rast ky shkrim nuk eshte i imi dhe me se paku ne shkrimet e mia nuk pergojoj grate ose motrat tona.
Kjo dore e zgjatur qe kerkon me ane te shpifjeve te krijon urrejtje nder njerez i sherben vetem politikes sllave.
I nderuar Milaim Zeka, me vjen keq qe ne kete shkrim qenka perdor emri im dhe fotoja ime, por jo edhe mendimi im ose fjalet e mia./Lipjanipress.com//
NDERIME ATDHEUT
VDEKJE TRADHTAREVE.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Walker dhe drejtuesit e Opozitës tregojnë se çka u bisedua në takimin e sotëm (Video)

lipjanipress

Koreja e Veriut paralajmëron Kinën për ‘pasoja katastrofike’

lipjanipress

Biografi nga Ylli Shala Kandidat në Asamblen Komunale nga radhet e Nisma për Kosovën.

lipjanipress

Anita me puthje i uron Ramushit postin e kryeministrit (Video)

lipjanipress

Prishtinë, kështu i shmanget aksidentit që ka mundur të jetë tragjik (Video)

lipjanipress

Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Njoftim: Ftohen të gjithë qytetarët e lipjanit të jenë pjesëmarrës në protestën gjithëpopullore me 28.11.2017

lipjanipress

Gecaj godet prapë Vetëvendosjen: Nga pushteti na largojnë veç nëse na vrasin rrugëve (Video)

lipjanipress

Jashari i fut në listë për vrasje edhe Mustafën, Veselin e Thaçin etj.. (VIDEO)

lipjanipress

Këto janë vendet që nesër do të mbesin pa rrymë

lipjanipress

Kështu u prit në Kosovë ish-ushtari i UÇK’së, i liruar pas 13 vjetësh burgim në Serbi (Video)

lipjanipress

Blerondi nga Peja ka nevojë për ndihmën tonë për shërim jashtë vendit

lipjanipress
Skip to toolbar