LipjaniPress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

Lajme Lipjani

Rezultati perfundoj me kandidatin nga radhet e PDK Ismet Hajrullahu fitues me një epersi te vogel dhe siq shifet për Lipjanin gjasat pa balotazh asnjë subjekt politik nuk i ka./LipjaniPress.com//

Shih foto ose kliko ne linkun e rezultatit https://www.poll-maker.com/results1882756xbbA4c966-51#tab-2

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Haradinaj: Nëse Qeveria vonon projektligjin e Ushtrisë, e bëjmë deputetët

lipjanipress

Lëvizja “Syri i Popullit” quhet organizata e Murat Jasharit

lipjanipress

Pas Dardan Molliqajt, me Avdullah Hotin tallet edhe motra e tij

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress

PDK godet rëndë Ramiz Kelmendin: U pasurove duke bërë biznes me Serbinë

lipjanipress

Çfarë premtuan deri tash partitë politike që po e kërkojnë votën?

lipjanipress

Kryeministri i vendit kërkon njohjen e Kosovës nga shtetet me shumicë myslimane

lipjanipress

U përkujtuan dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Presidenti kërkon drejtësi për shqiptarët e serbët e vrarë në Kosovë.(VIDEO)

lipjanipress

Video ekskluzive nga momenti i të shtënave në Pejë

lipjanipress

Kritiku i Putinit, sërish në koma – dyshime për shkakun

lipjanipress
Skip to toolbar