LipjaniPress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

Lajme Lipjani

Rezultati perfundoj me kandidatin nga radhet e PDK Ismet Hajrullahu fitues me një epersi te vogel dhe siq shifet për Lipjanin gjasat pa balotazh asnjë subjekt politik nuk i ka./LipjaniPress.com//

Shih foto ose kliko ne linkun e rezultatit https://www.poll-maker.com/results1882756xbbA4c966-51#tab-2

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zjarr në një punëtori në burgun e Idrizovës

lipjanipress

Nisma: Vazhdimi i dialogut është vetëm në interes të Serbisë

lipjanipress

Komisioni i angazhuar për matjen e territorit – “Ndodh që nuk e bëjmë matjen”

lipjanipress

Policia realizon pilot projektin për vendosjen e shenjave të trafikut

lipjanipress

Policia e Kosovës ka konfiskuar dy armë zjarri AK47 në qytetin e Ferizajit.

Press Lipjani

Haradinaj: I kam hequr avokatët, tash do të mbrohem vetë

lipjanipress

IMRI AHMETI: QYTETARËT PËRMES VENDIMMARRJES NDIKOJNË NË ZHVILLIM

lipjanipress

Transmetoi vrasjen drejtpërdrejt në Facebook, policia në kërkim të amerikanit (+18 VIDEO)

lipjanipress

Dega e PDK-së në Lipjan sqaron qytetarët lipjanas me të vërtetën rreth aderimit të z.Idriz Maliqi në PDK

lipjanipress

Mirsad Tahiri: Jemi me Kombë Ashkanli, Jo RAE

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Lajmi i portaleve të pushtetit se Lëvizja VETËVENDOSJE! është në panikë ka rritur interesimin e qytetarëve për t’ju bashkuar Lëvizjes.

lipjanipress
Skip to toolbar