LipjaniPress

Rinia Demokratike e Kosovës – Lipjan

Lipjani

Ftesë:

Ftoheni të gjithë në debatin e organizuar me datë: 15.09.2017 e premte me kandidatin për Kryetar të Komunës së Lipjanit./LipjaniPress.com//

Jeni të mirëseardhur!

✔️PDK 94

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Pse Ibrahim Rugova është figurë kaq e rëndësishme? (VIDEO)

lipjanipress

Nënkryetari Xhemajli priti në takim Zëvendësministrin e Zhvillimit Rajonal Musa Cena

lipjanipress

Historiku i fshatit “Shalë:” Komuna Lipjanit

lipjanipress

Kudo mbështetje e fuqishme për PDK-në dhe kandidaten Selvije Halimi(FOTO)

lipjanipress

LDK-Lipjan Reagim në komunikatën e VV

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

QENDRA E LËVIZJES VETËVENDOSJE! NË LIPJAN, NË NJË TUBIM MADHËSHTOR BËRI PREZANTIMIN E KANDIDATIT PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT DHE KANDIDATËVE PËR KUVENDIN E KOMUNËS SË LIPJANIT.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

AKR-Dega në Lipjan, Sabit Pacolli me bashkëpunëtorë, ka bërë homazhe dhe ka vënë kurorë lulesh te lapidari i heroit të kombit, Ismet Asllani,

lipjanipress

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Të mërkurën, në Restorant “Magma” Lipjan, Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, z.Kadri Veseli njëherit edhe Kryetar i Kuvendit të Kosovës ka bashkëbiseduar me strukturat e degës së PDK-së në Lipjan,

lipjanipress
Skip to toolbar