LipjaniPress

Rinia e AAK-se ne Lipjan per Ramushin Kryeminister!

Lipjani

Kryesia e ngushte e Rinise se AAK-se ne Lipjan kan diskutuar planin operativ te fushates zgjedhore perkatesisht aktivitetet mbeshtetse te fushates te cilat do te organizohen nga AAK-Lipjan.
Ne kete takim per disa sqarime reth modaliteteve teknike i pranishem ishte perfaqesuesi i KKZ ne Lipjan z. Ibrahim Kryeziu.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Lladrovci bëri homazhe të lapidari i dëshmorit Shaqir Hoxha nga Shala e Lipjanit

lipjanipress

Të gjithë të interesuarit, dashamirësit e librit, janë të mirëseardhur të marrin pjesë në Ceremoninë e promovimit të librit, “Me Forcen e Shpirtit” me personazh z. Islam Behxhet Pacolli

lipjanipress

Mjeku Lipjanas Xheladin Rizani merr titullin Kardiokirurg (Specialist i Kirurgjisë së zemrës)

lipjanipress

Përurohet projekti: “Përmirësimi i hapësirave publike në qytetin e Lipjanit, faza e dytë”

lipjanipress

Nenkryetari per komunitete ne Komunen e lipjanit Z.Sefer Tasholli takon kryetarin e PDAK-së nëndega Gadime z.Afrim Limani dhe z.Maliq Danqi

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit Imri Ahmeti nënshkruan Memorandum Mirëkuptimi me përfaqësues të Programit Rajonal për Demokracinë Lokale në Ballkanin Perëndimor (ReLOaD)

lipjanipress

Për një qeverisje që nuk e kemi parë në Lipjan Shkruan: Albulena Kelmendi

lipjanipress

Njoftim – Kuvend zgjedhor në degën e PDAK-së në Lipjan

lipjanipress

Numri total i të infektuarve me covid-19 në Kosovë

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Sadri Shala, një kryetar i ardhshëm i Lipjanit!…

lipjanipress
Skip to toolbar