LipjaniPress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

Lajme Lipjani

Rreth orës 16:00 të ditës së sotme, rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan.
Më poshtë mund të shihet shtylla e rrëzuar me telat e rrymës. Kjo ngjarje ka ndodhur në rugen “Idriz Ajeti” në Lipjan, konkretisht afër shtëpive ku ndodhet edhe xhamia shum afer./LipjaniPress//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Komandanti i KFOR’it nuk e përkrah Ushtrinë e Kosovës

lipjanipress

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan z. Shukri Buja i shoqëruar nga anëtarët e kryesisë së PDK-së ,sot bënë homazhe dhe vendosën kurora lulesh në nderim të të rënëve për liri

lipjanipress

Eksperti i spiunazhit: Daullet e luftës po bien në Kosovë dhe në Bosnje

lipjanipress

LDK lëvdon Mustafën: Rrëzimi i murit pasqyron lidership të guximshëm

lipjanipress

Vetëvendosje: Do ta hetojmë SHIK-un dhe vrasjen e Elvis Pistës, Enver Zymberajt…

lipjanipress

Rrahje mes disa personave në Lipjan (FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

Zgjedhjet në Kosovë, me (2K) dy mijë vëzhgues më pak,

lipjanipress

Mesazh i z.Hajrullahu për qytetarët e komunës së Lipjanit

lipjanipress

Festohet 12 Qërshori, Dita e Çlirimit të Komunës së Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar