LipjaniPress

Rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan Femijet luajn me rrymen (FOTO)

Lajme Lipjani

Rreth orës 16:00 të ditës së sotme, rrëzohet shtylla elektrike në Lipjan.
Më poshtë mund të shihet shtylla e rrëzuar me telat e rrymës. Kjo ngjarje ka ndodhur në rugen “Idriz Ajeti” në Lipjan, konkretisht afër shtëpive ku ndodhet edhe xhamia shum afer./LipjaniPress//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Sa prej premtimeve i realizuan kryetarët e Shtimes e të Lipjanit

lipjanipress

Poeti Lulzim Tafa në revistën “The World Poets Quarterly”

Press Lipjani

Trump zbut disa sanksione ndaj Rusisë

lipjanipress

Aksident i rëndë në Lipjan, lëndohen disa persona(FOTO)

lipjanipress

Gadimja e Eperme dhe e Ulet , perkrahin fuqishem Dr. Fitim Selimin,

lipjanipress

Gadime më 22.04.2017 me inciativen e kryetarit të nën degës PDAK-së Gadime Afrim Limani dhe Maliq Danqit në përkrahje të nënkryetarit të komunitetev në lipjan z.Sefer Tasholli është bër pastrimi i një depoje ilegale të mbeturinave.(FOTO)

lipjanipress

Njoftim: Komuna Lipjanit

lipjanipress

Kadri Veseli: Qytetarë anekënd Kosovës po i bashkohen Fillimit të Ri

lipjanipress

“Nuk mund të tërhiqet paralele në mes të Jasharit e Rugovës, sakrifica e Jasharajve është unike”

lipjanipress

Nderohen martirët e fshatrave Ribar i Vogël dhe Blinajë (Foto)

lipjanipress

Nderohen dhe përkujtohen dëshmorët dhe martirët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress

Engel: Serbia duhet t’i heqë pengesat që po ia bën Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar