LipjaniPress

Rrustemi: Janë mbi 118 mijë votues të rijnë në këto zgjedhje

Lajme Lipjani

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, në mbledhjen të mbajtur sot certifikoi Listën Përfundimtare të Votuesve për Zgjedhjet e Parakohshme për Kuvendin e Republikës së Kosovës, që do të mbahen më 11 qershor 2017. Lista Përfundimtare e Votuesve përmban 1872941 em.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kështu u prit në Kosovë ish-ushtari i UÇK’së, i liruar pas 13 vjetësh burgim në Serbi (Video)

lipjanipress

Ballkani kaplohet nga moti i lig

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Suedi: Rrotullohet autobusi me nxënës, 3 të vdekur, mbi 50 të lënduar

lipjanipress

Kërkohet arrestimi Nenad Çanakut, tha se Kosova është e pavarur

lipjanipress

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

Pallaska tregon se kur do të fillojë punën Gjykata Speciale (Video

lipjanipress

Hoxha: Askush s’ka informata për arrestimet e Speciales (Video)

lipjanipress

Konjufca përjashton mundësinë e bashkëpunimit LDK-VV në të ardhmen

lipjanipress

Në qytetin e Lipjanit është ngritur Shtatorja e Komandantit Legjendar Adem Jashari (VIDEO+FOTO)

lipjanipress

FSHATI BABUSH MBËSHTETË SELATIN RETKOCERIN PËR KRYETAR TË KOMUNËS SË LIPJANIT

lipjanipress

Anija kozmike arrin në Gjithësi

lipjanipress
Skip to toolbar