LipjaniPress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

Lajme Lipjani

Falënderimet dhe premtimet e Sabit Pacollit

Kryetari i AKR-se ne Lipjan, Sabit Pacolli përmes një videoje falënderon të gjithë qytëtaret nga Lipjani për pjesëmarrjen e tyre hapjen zyrtare të Fabrikës MS Quality në Lipjan.
Gjithashtu, ai ka dhënë falënderime edhe për votimin në selinë e -AKR-së në Lipjan. Po ashtu Pacolli ka premtuar punësimin edhe për komunitetin ashkali, ndërsa ka falënderuar të gjithë ata qe e kanë mbeshtetur atë.
Po ashtu Pacolli ka thënë se deri në fundin e vitit 2017 do të hap nga 70 deri në 100 vende pune, derisa ka premtuar edhe hapjen e fabrikave të tjera në Lipjan./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

NATO strikt neutrale ndaj statusit: Nuk ua njeh Mustafës e Thaçit postet që i mbajnë

lipjanipress

HRW: Qeveria siriane kreu 8 sulme kimike në Aleppo (Video)

lipjanipress

Nuland jep dorëheqje nga posti i ndihmës-sekretares amerikane të Shteti

Press Lipjani

Nikoliq: Thaçit ia zgjata dorën, por i thashë se je kriminel

lipjanipress

LDK Dega në Lipjan fton të gjithë simpatizantet se më datën 17.03.2017 kremtohet 27 vjetori i themelimit të LDK-së dega Lipjan

lipjanipress

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

Shefi i Aleancës Kosovare të Bizneseve dënohet me 18 muaj burgim

lipjanipress

50 euro gjobë për shoferët që s’e kanë me vete Raportin Evropian të Aksidenteve [video]

lipjanipress

Në Kolegjin “Mehmet Akif”mbahet ceremonia e diplomimit të maturantëve të gjeneratës së 12-të

lipjanipress

SHBA: Të paktën 18 të vdekur nga moti i keq

lipjanipress

Çfarë më mësoi Sllobodan Millosheviqi për Donald Trumpin

lipjanipress

Gëzohuni, nesër moti do të jetë fantastik

lipjanipress
Skip to toolbar