LipjaniPress

Sabit H. Pacolli: Kryetari i degës së AKR-së në Lipjan uron besimtaret islam muajin e shenjtë të Ramazanit

Lipjani

Të dashur vëllezër e motra të besimit islam
Nesër është dita e parë e muajit të shenjtë të Ramazanit
Më lejoni që në emrin tim dhe Aleancës Kosova e Re dega në Lipjan, të gjithë besimtarëve musliman t’ju uroj një agjërimin sa më të lehtë, e të jeni sa më të lumtur me familjet dhe miqtë tuaj .
Dasht Zoti që t’i keni sofrat e mbushura plot në kohën e iftarit e syfyrit.
Zoti ju shpërbleftë!/LipjaniPress.com//
Me Respekt
Sabit Pacolli

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Aksidentohet një veturë në Bregun e Zi (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur në takim Raphy Darbellay dhe Daniel Zyfferey nga Zvicrra

lipjanipress

KANDIDATI PËR KRYETAR TË LIPJANIT, SELATIN RETKOCERI, U DREJTOHET MËSIMDHËNËSVE TË VITEVE 1990/99 ME NJË LETËR TË HAPUR

lipjanipress

Si do të ndryshonte pozita e komunitetit Ashkali në rastë të qeverisjes nga LVV

lipjanipress

Njoftim: Ta ndihmojm Leartin e vogel i cili ka nevoj për ndihmen tonë urgjente.

lipjanipress

PDK-Lipjan:Kryetari Hajrullahu vizitoi fshatin Konjuh!

lipjanipress

Nga shtatori i 2017 shkolla fillore “Dy Dëshmoret” do të renovohet në tërësi brenda dhe jashtë.

lipjanipress

Liria e medias, Kosova renditet e 82’ta

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Ftoheni të merrni pjesë në mbledhjen publike të Kryetarit të Komunës, Imri Ahmeti me qytetarët e Komunës së Lipjanit.

lipjanipress

Janjeva dhe janjevasit të paluhatshëm, gjithmonë LDK

lipjanipress

Ahmeti: Njoftohen të gjithë qytetarët e Komunës së Lipjanit

lipjanipress
Skip to toolbar