LipjaniPress

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

Lajme Lipjani

Shiko Videon:

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress

KRYETARI VETËVENDOSJES NË LIPJAN SELATIN RETKOCERI DO TË JETË NË STADIUMIN E QYTETIT KU ZHVILLOHET DERBI LOKAL ULPIANA – ARBËRIA

lipjanipress

Gjykata e Kolmarit: Ende po i presim dokumentet e Serbisë për Haradinajn

lipjanipress

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës ,dega në Lipjan z. Shukri Buja i shoqëruar nga anëtarët e kryesisë së PDK-së ,sot bënë homazhe dhe vendosën kurora lulesh në nderim të të rënëve për liri

lipjanipress

U ndihmuan me miell mbi 600 familje me nevojë në tërë Kosovën

lipjanipress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

SHBA: Të paktën 18 të vdekur nga moti i keq

lipjanipress

Vllasi thotë se dikush e ka thirrur nga Rusia pas sulmit (Video)

lipjanipress

Ja çka thonë të moshuarit për mungesën e WC-ve publike në Prishtinë (VIDEO)

lipjanipress

Gallatë e madhe në internet, për linjën e parë të fluturimit Beograd – Prishtinë (Foto)

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

Gjuriq: Asociacioni të themelohet ashtu siç jemi marrë vesh në Bruksel

lipjanipress
Skip to toolbar