LipjaniPress

Sfarqa: Nuk ka prishje të njëanëshme të koalicionit

Uncategorized

Muharrem Sfarqa, kryetar i Komunës së Ferizajt, njëherit anëtar i kryesisë së LDK-së në emisionin “Kontakt” në Tribuna Channel ka thënë se koalicioni mes Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Partisë Demokratike të Kosovës, nuk do të prishet në mënyrë të njëanëshme.
Sipas tij, ky koalicion do të prishej vetëm më një marrëveshje mes dy partive që janë në qeverisje.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vjosa Osmanit i vjen mbështetja nga Lipjani

Granit

LDK-Lipjan: Lipjani qytet ekologjik

lipjanipress

Deputeti i VV’së: S’ka Qeveri të pakicës, shpejt takohen Kurti e Mustafa

Granit

UDB-shët e Kosovës, me emër dhe mbiemër.

lipjanipress

Lokja nga Lipjani të cilës iu vranë 5 meshkuj të shtëpisë rrëfen se si e shau serbin në sy (Video)

Granit

Athina për herë të parë që nga çlirimi otoman lejon ndërtimin e një xhamie

lipjanipress

Këto janë vendet që do të kenë ndërprerje të rrymës më 28 janar

lipjanipress

Sonte në “Komiteti” – i ftuar Ramush Haradinaj

lipjanipress

Gara për Prishtinën – zgjedhjet në vjeshtë, partitë ende s’i kanë kandidatët

lipjanipress

Aksident i rendë në Rrugën e Kombit, në afërsi të Suharekës (Foto)

lipjanipress

Njoftim Më 24.03.17 përkujtohet rënia heroike e Heroit të Kombit Ismet H. Asllani.

lipjanipress

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar