LipjaniPress

ISH NËNKRYETARI I DEGËS SË AKR-SË NË LIPJAN I BASHKOHET LËVIZJES VETËVENDOSJE!

Lipjani

Ish nënkryetari i degës së AKR-së në Lipjan dhe anëtari i deritanishëm i Kuvendit të komunës së Lipjanit z. Blerim Gashi iu bashkua Lëvizjes VETËVENDOSJE!.

Duke e vlerësuar lartë konsistencën e Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe programin e saj zhvillimor, i cili u përkrahë në mënyrë plebishitare në zgjedhjet e fundit të 11 qershorit nga ana e qytetarëve të vendit, por, edhe domosdoshmërinë për një qeverisje tjetër në komunën e Lipjanit, larg keqpërdorimeve, pa korrupsion dhe në shërbim të qytetarëve, të cilën mund ta gjejmë vetëm në programin e Lëvizjes VETËVENDOSJE! dhe kandidatin e saj për kryetar të komunës së Lipjan z. Selatin Retkoceri, po i bashkëngjitëm këtij ekipi të fitores më 22 tetor./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Behgjet Pacolli duhet të jet Kryeminister i Kosovës dhe duhet të qeveris me kosovën sepse vetëm Behgjet Pacolli është i duhuri për kosovën ate e duan edhe Qytetarët për Kryeministēr

lipjanipress

Zbulohet lista, këta janë kandidatët për deputetë nga PDK-ja

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti nga nesër në tubime falënderuese për qytetarët

lipjanipress

Zgjedhjet i kushtojnë vendit 5 milionë euro, KQZ aprovon buxhetin

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

Fshati Smallush mbështetë programin e Lëvizjes Vetëvendosje! dhe Selatin Retkocerin

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt me drejtorët e Drejtorateve Komunale

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Genoveva Ruiz Calavera dhe Apostolova priten nga Kryetari Ahmeti

lipjanipress

Komuna e Lipjanit e dënon rastin e thyerjes së xhamit të dritares në shkollën “Vëllëzërit Aksiq” në fshatin Rubovc

lipjanipress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress
Skip to toolbar