LipjaniPress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Masa e qytetarëve nga Shala që ishin prezent  për të ndëgjuar nga afër programin e kandidatit tonë z.Heset Sahiti tregon që NISMA do të jetë më e votuara në Shalë dhe në komunën e Lipjanit.
Përkrahja e Shalianëve gjithmonë ka qenë përcaktuese për fitore në Lipjan, andaj përkrahja e qytetarëve të Shalës në këtë masë për NISMA-në na garanton fitoren tonë dhe të kandidatit Heset Sahiti.
Gjithësesi që Shala do të jetë e përfaqësuar në komunën e Lipjanit dhe po ashtu do të realizohen shumë projekte me rëndësi për këtë lokalitet./LipjaniPress.com//

https://www.facebook.com/Lipjanipres/videos/1930020347214592/

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

??Zyrtarisht edhe Kampion ne Golem -Durrës , pa asnje humbje PARAFATOSAT U – 13 ??

lipjanipress

SPANJA MUND TA NJOH KOSOVËN, POR KUNDËRSHTON SHKËMBIMIN E TERRITOREVE

Rexhep Isufi

Avokati Alban Arifi: Kryetari i Lipjanit Imri Ahmeti, përmes padisë, po kërcënon gazetarin Granit Duriqi

lipjanipress

Abrashi: S’kemi kohë për dëshirat e opozitës

lipjanipress

Kryeministër z.Ramush Haradinaj zëvendëskryeminister z.Fatmir Limaj shikoje këtë Çlirimtarin është nga Llapushniku Malush Gashin bashkëluftetarë i joni

lipjanipress

NJOFTIM: Te nderuar miq, shoke dhe njerez te vullnetit te mire!

lipjanipress

Në Holandë refugjatët vendosen në burgje (FOTO)

lipjanipress

Nexhat Çoçaj e Shaip Buduri lirohen nga akuzat për korrupsion

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

Aeroplanët luftarakë të Izraelit e sulmojnë Rripin e Gazës

lipjanipress

Resul Sinani konfirmon se do t’i bashkohet Nismës së Fatmir Limajt

lipjanipress

Zgjedhjet në Kosovë, me (2K) dy mijë vëzhgues më pak,

lipjanipress
Skip to toolbar