LipjaniPress

« Shembull për të tjerët », Tasholli uron Aliun për kryetar të AKK-së

Lajme

Nënkryetari i PSK-së së Lipjanit, Argjend Tasholli ka uruar Kryetarin Agim Alii për zgjedhjen Kryetar i Asociacionit të Komunave të Kosovës, transmeton Ulpianapress.

Tasholli ka shfrytëzuar faqen e tij në rrjetin social Facebook për të uruar Aliun pasi u bë kryetar i Asociacionit të Komunave të Kosovës, ku të cilit iu është referuar si kryetar shembull për të tjerët.

« Agim Aliu, shembull për të tjerët.
Përzgjedhje të tilla në krye të Asociacionit të komunave në Kosovë na bën të ndihemi popull me një të ardhme të suksesshme, një kryetar shembull për një qeverisje të mirë ».

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Shtatzëna me COVID-19 në Kosovë është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe në kujdesin intenziv

lipjanipress

Shpend Maxhuni intervistohet për dëbimin e gulenistëve nga Kosova

Rexhep Isufi

Çelaj, i gatshëm të kandidojë për kryetar të Prishtinës (Video)

lipjanipress

Limaj: Sakrifica e Jasharajve mobilizoi popullin shqiptar

lipjanipress

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Zëvendëskryeministri Kelmendi vizitoi institucionet lokale, bizneset dhe Universitetin “Kadri Zeka” në Gjilan

lipjanipress

50 euro gjobë për shoferët që s’e kanë me vete Raportin Evropian të Aksidenteve [video]

lipjanipress

Mediat serbe: Trump dhe Putin ndajnë botën, e nisin me Kosovën!

Press Lipjani

Vuçiq: Thaçi duhet të harrojë egon e tij

lipjanipress

“Keqardhje” e Beogradit për kohën e humbur të Kosovës me zgjedhje

lipjanipress

“ENVER SEKIRAQA I LIRË, ALBIN KURTI NË BURG”

lipjanipress

Kastriot Luma, zgjedhet Kryetar në Kuvendin e të Rinjve të Kosovës!

lipjanipress
Skip to toolbar