LipjaniPress

Shënohet viktima e parë nga sulmi në Londër

Bota Lajme

Mediat britanuke kanjë njoftuar se ka vdekur një person si pasojë e lëndimeve të marra nga sulmi në Londër.Sipas këtyre

raportimeve, është një grua ajo që ka vdekur, derisa një person tjetër ka marrë lëndime të rënda.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

Kuvendi merr vendim për emërimin e sheshit tek teatri i qytetit me emrin Ismail Kadare

Press Lipjani

Somali:Sulm me makinë-bombë, 8 te vdekur

lipjanipress

Mimoza Kusari i përgjigjet të përditshmes “Zëri”

lipjanipress

KEDS-i kishte mashtruar me reduktime, dënohet me 45 mijë euro

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Salla Rinore nuk kishte hapësirë të duhur për ti pranuar të gjithë këta anëtarë dhe simpatizues të cilët bartnin flamuj partiak dhe shtetëror(FOTO+VIDEO)

lipjanipress

Pas shpërthimit të trafos, Ferronikeli i kthehet punës

lipjanipress

Veseli tallet me Kurtin: Kthehu nga Norvegjia, nuk do të ketë luftë

lipjanipress

Kuvendi fton deputetët për seancën e 3 gushtit – Këto janë pikat e rendit të ditës

lipjanipress

Digjet ferma bashkë me 28 krerë lopë në Ferizaj (Foto)

lipjanipress

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Press Lipjani
Skip to toolbar