LipjaniPress

Shkumbin Demolli: Njoftim Për Protest Me daten 17tetor Sheshi Skenderbeu,protestojm me Moton Duam Pun,Ftojm LVV-LDk-Alternativen dhe tëgjith qytetart të Na Bashkohen.

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017


Ish kandidati për deputet Nga Kualicioni Sda-Bsdak,tani antar i Lvv,fton protest, Shkumbin Demolli Ka Ftuar Protest me 17tetor 2017 ora 12 në Prishtin-Vendi Sheshi Skenderbeu

Shkumbin Demolli Paralajmroi Kryeministrin Haradinaj
Ish kandidati për deputet nga Kualicioni Sda-Bsdak Shkumbin Demolli,njëherëshvantar i Lvv,i qon fjal Kryeministrit,më Posht lexone Paralajmërimin e Demollit:
Së Shpejti Protesta Masive,
Qeveria e Ramush Haradinajt do të Ballafaqohet me qytetart e Saj.
Protestat nuk do të jen politike,por do tjen për Papunsi,Organizator do tjem Un.Ramush vepro,sa nuk i kam ftuar Protestat,në të Kundërten Shihemi në Sheshin Zahir Pajaziti me Protesta Masive ka Shkruar Shkumbini.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

Dy kosovarë në Kongresin amerikan (FOTO)

lipjanipress

Vuçiq i përmend Rusisë themelimin e Ushtrisë së Kosovës

lipjanipress

Kandidati për Kryetar të Komunës së Lipjanit z. Ismet Hajrullahu, bashkë me shumë të rinjë, sot kanë pastruar rrugën ‘Isa Olluri’ në qytetin e Lipjanit.

lipjanipress

PDK-dega në Lipjan viziton nëndegët në Smallushë dhe Bujari

lipjanipress

Delegacioni i qytetit Martingy nga Zvicrra ka vizituar Komunën e Lipjanit(FOTO)

lipjanipress

Stojanoviq: Serbët nga Kosova e përkrahin Aleksandar Vuçiqin për President të Serbisë

lipjanipress

Kjo është deklarata e Erion Gashit pas kthimit në shtëpi (VIDEO)

lipjanipress

Pretendimet e një romi se UÇK-ja ia rrëmbeu vëllain dhe kushëririn

lipjanipress

Lëvizja Vetëvendosje – Lipjan Ftesë për qytetarët e Lipjanit

lipjanipress

KQZ-ja mund të mbetet pa kryetar

lipjanipress

NISMA për Kosovën – Lipjan hap fushatën zgjedhore me një koktej rasti e Premte ora 18:00 në restaurant “Toni”

lipjanipress
Skip to toolbar