LipjaniPress

Shokuese qfar gjendet brenda Produkteve

Lajme Lipjani Shneta

Një postim në  rrjetin social përmes LIVE cam shifni qfar ka zbuluar kjo gruaja Aziatike ku njëkohësisht bën apel të gjitha nënat të gatuajn per femijët e tyre, dhe gjith ashtu personat tjer të mos konsumojn gjera që edhe vetë munden ti gatuajn.transmeton LipjaniPress.com//

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Me 307 vota Shpend Ahmeti udhëheq , por ky rezultat mund të përmbyset nga 1500 votat me kusht

lipjanipress

Vdekja e 27-vjeçares në Gjinekologji: Familja kërkon ekspertizë të re (Video)

lipjanipress

LDK e AKR arrijnë marrëveshje, Imri Ahmeti kandidat përbashkët për Kryetar

lipjanipress

Pallaska tregon se kur do të fillojë punën Gjykata Speciale (Video

lipjanipress

Formohet Klubi 2 Futbollistik “KF-Lipjani”

lipjanipress

U mbajt mbledhja e 3-të me radhë e Kuvendit Komunal të Lipjanit

lipjanipress

Bekim Olluri: Forumi Rinor i AKR-së dega në Lipjan, bojkoton dhe pezullon të gjitha aktivitetet AKR-së në Lipjan

lipjanipress

Kryetari i AAK-se ne Lipjan Dr. Fitim Selimi se bashku me nje pjese te anetareve te kryesise se AAK-se kane bere homazhe te varrezat e Deshmoreve dhe Martireve te luftes ne Sllovi dhe Terbufc.

lipjanipress

Kanë filluar punimet në ndërtimin dhe asfaltimin e rrugës “Luftëtarët e Lirisë në fshatin Babush i Muhaxherëve

lipjanipress

As AAK nuk kthehet mbrapa- ushtria duhet të themelohet

lipjanipress

Operacion i rrallë i kryer me sukses nga mjeku lipjanas Dr.Xheladin Rizani dhe ekipa ndihmëse

lipjanipress

OSBE përkrah zgjedhjen e një prokurori të veçantë që merret me kërcënimet dhe mbrojtjen e gazetarëve

lipjanipress
Skip to toolbar