LipjaniPress

Shpend Ahmeti flet për jahtin, bëhet horë

Lajme

Në një prononcim për një media te Vetëvendosjes, Shpend Ahmeti ka deklaruar se gjendet në Mal të Zi në pushim me familje. Thotë se nuk ka qenë ne jaht. Në anën tjetër fotot e publikuara ku ai shihet në jaht, po bërtasin.

Shpend Ahmeti është munduar të jap sqarime rreth fotografive që kanë dalë në media, ku ai shihet duke u shëtitur me një jaht luksoz.

Ahmeti ka thënë se gjendet në gjendet në Mal të Zi në pushim me familje.

Mirëpo, ai nuk ka dhënë asnjë sqarim për faktin se shëtitjen e ka bërë me jahtin e Blerim Devollit, duke provuar që t’i lajë duart mbi skandalin në të cilin është përfshirë

“Me kurrëfarë jahti nuk kam udhëtu. Jam me grua e me fëmijë për vikend në pushim pas lojës së mbrëmshme”, tha ai.

Ahmeti refuzoi të komentojë më tej për këtë çështje.

Gazeta Express ka raportuar se Shpend Ahmeti është shëtitur gjatë ditës së djeshme me një jaht luksoz, pronar i të cilit është Blerim Devolli.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vucic: Serbët BE’në e shohin si makineri që bën presion për Kosovën

lipjanipress

Nuk kishte vend në burg, lirohet kosovari në Gjermani

lipjanipress

Zvicra s’ka përjetuar janar më të ftohtë në 30 vjetët e fundit

lipjanipress

Kuvendi nuk aprovoi rendin e ditës, mbyllet seanca

lipjanipress

Projektet të cilat nuk dihet se kur do të përfundojnë

lipjanipress

Mbi 100 të vdekur nga ortekët në Afganistan dhe Pakistan (Foto)

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Publikohet raporti i institutit GAP për qytetari aktive në lokalitete të ndryshme të Kosovës

Press Lipjani

E aksidentuara Violeta Deda ka nevojë urgjente për gjak

lipjanipress

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

Vettingu “godet” gjyqtarët dhe prokurorët, Ambasada e SHBA-ve revokon vizat për disa prej tyre

lipjanipress

Në zgjedhjet e 11 qershorit mund të kandidojnë edhe të akuzuarit për krim e korrupsion

lipjanipress
Skip to toolbar