LipjaniPress

Shpend Ahmeti flet për jahtin, bëhet horë

Lajme

Në një prononcim për një media te Vetëvendosjes, Shpend Ahmeti ka deklaruar se gjendet në Mal të Zi në pushim me familje. Thotë se nuk ka qenë ne jaht. Në anën tjetër fotot e publikuara ku ai shihet në jaht, po bërtasin.

Shpend Ahmeti është munduar të jap sqarime rreth fotografive që kanë dalë në media, ku ai shihet duke u shëtitur me një jaht luksoz.

Ahmeti ka thënë se gjendet në gjendet në Mal të Zi në pushim me familje.

Mirëpo, ai nuk ka dhënë asnjë sqarim për faktin se shëtitjen e ka bërë me jahtin e Blerim Devollit, duke provuar që t’i lajë duart mbi skandalin në të cilin është përfshirë

“Me kurrëfarë jahti nuk kam udhëtu. Jam me grua e me fëmijë për vikend në pushim pas lojës së mbrëmshme”, tha ai.

Ahmeti refuzoi të komentojë më tej për këtë çështje.

Gazeta Express ka raportuar se Shpend Ahmeti është shëtitur gjatë ditës së djeshme me një jaht luksoz, pronar i të cilit është Blerim Devolli.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Deputetët presion Qeverisë për Sigurimet Shëndetësore: Ministri është lodhu

lipjanipress

Pamje të tmerrshme në kryeqytet – lypësi i zhveshur në temperatura nën zero (Foto)

lipjanipress

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress

Shteti ia deponon kundërligjshëm mbi 130 mijë euro një banke

lipjanipress

PDK-Lipjan Ismet Hajrullahu, nominohet kandidat për kryetar të komunës së Lipjanit nga Partia Demokratike e Kosovës!

lipjanipress

Lirohet ish-prokurorja që akuzohej për ryshfet

lipjanipress

Reçica: Asociacioni sipas ligjeve të Kosovës

lipjanipress

Rezultati i Sondazhit 24h i lansuar dje ne oren 12:00 dhe është mbyllur sod në ora 12:00(FOTO)

lipjanipress

Pa mbështetje në Kosovën e lirë

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

Hoxha i SPRTK-së: Udhëheqja e RTK-së nuk jep përgjegjësi për asgjë

lipjanipress

Islanda kërkon emigrantë, ja mundësitë

lipjanipress
Skip to toolbar