LipjaniPress

Shpend Ahmeti vazhdon të bëhet “horë me tupan” (Foto)

Lajme

Ai prapë ka postuar në Facebook. Prapë nuk e ka përmendur jahtin. Prapë nuk e ka përmendur Blerim Devolliin. I ka sulmuar mediat që po merren me konspiracion. Kjo është qesharake

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, thotë se nuk dorëzohet para hajnave. Krejt kjo pas publikimit të fotove pas mbrëmjes që e kaloi në jahtin e Blerim Devollit.

Mendon se po i bëhen sulme pasi janë zgjedhjet…

Derisa në asnjë moment nuk e sqaroi faktin se pse ndodhej në jahtin e biznesmenit pejan, të gjitha tjerat i quan konspiracion.

Krejt këtë mllef për luksin e kaluar në Budva, Ahmeti e ka shfryrë në faqen e tij të Facebook-ut.

“Kam prit dhe pres sulme sepse sivjet është vit zgjedhor dhe Prishtina është halë në sy për ata që e kanë zhvat dhe e zhvasin këtë shtet. Është shtuar edhe konspiracioni edhe ligësia. Munden me shpif në të gjitha anët, por nuk do të dorëzohemi asnjëherë para matrapazëve e hajnave. Bring it on!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Projektrezoluta e PE-së: Lista Srpska të ndahet nga Beogradi dhe të punojë për Kosovën

lipjanipress

Adem Grabovci në seancën gjyqësore dëshmitar i Prokurorisë në gjykimin e Fatmir Limajt(VIDEO)

lipjanipress

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Call Center Agent bewerben Sie sich als Mitarbeiter im Kundenservice für Vodafone (Prishtina)

lipjanipress

Sulmet kibernetike rrezikojnë edhe sigurinë e Kosovës

lipjanipress

Kaos komunikacioni në qendër të qytetit në rrugën  Gjergj Fishta.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Shqipe Pantina jep dorëheqje

lipjanipress

LDK Lipjan- Sonte vazhdojmë në TOPLIQAN

lipjanipress

NISMA për Kosovën dega Lipjan mbajti takim me kandidatët per asamble komunale.

lipjanipress

Shumë fshatra të Lipjanit tashmë tre ditë pa rrymë

lipjanipress

Hoxha: Kosova, përpos BE’së, nuk ka alternativë tjetër

lipjanipress

Deputeti i PDK’së bën thirrje që të prishet koalicioni me LDK’në

lipjanipress
Skip to toolbar