LipjaniPress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

Lajme

Tifozët serbë dhe rusë historikisht kanë pasur raporte të shkëlqyeshme mes veti.Por, “vëllazëria” ka përfunduar dje në therje me thika.Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas miqësores mes Cervena Zvezdës dhe Spartakut të Moskës, përcjellë “lajmi.net”.
Tifozët e dy grupeve janë përleshur, ku serbët kanë therur me thikë tre tifozë mysafirë.Ata janë dërguar me urgjencë në spital, ku njëri është në gjendje kritike.Mediat ruse e kanë konsideruar këtë si një skandal të madh.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Policia: Arma me të cilën u plagos Vllasi kishte silenciator

lipjanipress

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme

lipjanipress

Nëndega e Dytë e Gadimës së Ulët përkrahë fuqishëm Dr.Fitim Selimin

lipjanipress

Burgu i josh kosovarët, 4 mijë konkurrentë për 70 vende pune (Video)

lipjanipress

Rrëfimi i Hamëz Jasharit, pak ditë para sulmit nga forcat serbe (Video)

lipjanipress

Komisioni për Punë të Brendshme e kërkon për raportim drejtorin e policisë

lipjanipress

Mirena përkrahë fuqishëm Dr. Fitim Selimin

lipjanipress

Edhe një ish-ushtar i UÇK-së ftohet nga dhomat Speciale

lipjanipress

Kryetari i Komunës së Lipjanit, Imri Ahmeti sot ka pritur në takim përfaqësuesin e “KVB”

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Edhe një tjetër “shqiponjë” shfaqet në ushtrinë greke (foto)

lipjanipress

Izraeli: Serbia do të provojë ta fusë trenin përsëri, bashkë me ushtri

lipjanipress
Skip to toolbar