LipjaniPress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

Lajme

Tifozët serbë dhe rusë historikisht kanë pasur raporte të shkëlqyeshme mes veti.Por, “vëllazëria” ka përfunduar dje në therje me thika.Ngjarja e rëndë ka ndodhur pas miqësores mes Cervena Zvezdës dhe Spartakut të Moskës, përcjellë “lajmi.net”.
Tifozët e dy grupeve janë përleshur, ku serbët kanë therur me thikë tre tifozë mysafirë.Ata janë dërguar me urgjencë në spital, ku njëri është në gjendje kritike.Mediat ruse e kanë konsideruar këtë si një skandal të madh.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Policia për 24 orë shqipton numër rekord të gjobave në trafik

lipjanipress

Flet shoku i ngushtë i të vrarit Aulon Zeka

lipjanipress

Banka Qendrore e Kosovës paralajmëron qytetarët të kenë kujdes me Bitcoin!

lipjanipress

I dënuari nga grupi i Kumanovës jep një mesazh emocionues

lipjanipress

Sekseri që merr para për mbylljen e hetimeve

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

Mbahet mbledhja konsultative e bordit të drejtorëve

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Ardhja e mërgimtarëve, rrit numrin e aksidenteve

lipjanipress

Alarmi i frikshëm: Bota mund të jetë në rrezik më të madh sesa përballja Rusi–Perëndim (Foto)

lipjanipress

Policia e Kosovës ka konfiskuar dy armë zjarri AK47 në qytetin e Ferizajit.

Press Lipjani

Fuqizimi i të rinjve nga komunitetet Rom, Ashkali dhe Egjiptian në avokim për të siguruar ofrim më të mirë të shërbimeve shëndetësore në Kosovë.

lipjanipress
Skip to toolbar