Lipjanipress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

Rozë

Ami apo Soop Doog është një nga reperët më të rinj nga Kosova.
Kjo këngë, është finalizuar edhe me VideoKlip nga Xhevat Tahiri.
Ami ka edhe disa këngë tjera, tani ka lansuar projektin e tij të ri muzikor, të titulluar ‘Zoja’,

Ami i takon komunitetit Ashkali  dhe është një reper shumë i talentuar me një të ardhme premtuese në skenën muzikore shqipe, ku edhe besojm se shumë shpejt do të bëhet top 1-sh ne listat e muzikes shqipe.
LipjaniPress i deshiron suksese në të ardhmen Snoop Dogut të Kosovës ku edhe shumica e shoqeris së tij keshtu me ket pseudonim e thërrasin.

Facebook Comments

Related posts

Nishanet në fytyrë dhe çfarë duan të thonë ato. Një pozicion një cilësi!

lipjanipress

Ardit Gjebrea paralajmëron: Diçka e pa dëgjuar do të ndodhë në Tv Klan

lipjanipress

Modelja Ruse 22-vjeçare Vita Sidorkina nuk lë vend për imagjinatë (Foto)

lipjanipress
Albanian
Kalo te paneli