LipjaniPress

Snoop Dogg nga Kosova” Prezanton VideoKlipin: “Zoja”

Rozë

Ami apo Soop Doog është një nga reperët më të rinj nga Kosova.
Kjo këngë, është finalizuar edhe me VideoKlip nga Xhevat Tahiri.
Ami ka edhe disa këngë tjera, tani ka lansuar projektin e tij të ri muzikor, të titulluar ‘Zoja’,

Ami i takon komunitetit Ashkali  dhe është një reper shumë i talentuar me një të ardhme premtuese në skenën muzikore shqipe, ku edhe besojm se shumë shpejt do të bëhet top 1-sh ne listat e muzikes shqipe.
LipjaniPress i deshiron suksese në të ardhmen Snoop Dogut të Kosovës ku edhe shumica e shoqeris së tij keshtu me ket pseudonim e thërrasin.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kjo është vjehrra e Dafina Zeqirit (Foto)

lipjanipress

Desa Lya: vjen shumë shpejt me projektin e saj te radhes e cila ështē nen menagjimin e Valdrin Ahmeti dhe Ervin Gonxhi e cila edhe është pjes e labelit dhe studios Eran Pro Studio.

lipjanipress

Dafina e lë Ledrin ‘me gisht në gojë’ (Foto)

lipjanipress

Zbulohet çmimi i biletave për koncertin e Dua Lipës në Prishtinë

lipjanipress

Harrojini të gjitha, kjo bombë po çmend rrjetin (Foto)

lipjanipress

Gjërat që ndryshojnë pasi filloni një lidhje

lipjanipress

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

lipjanipress

Ditën e Pranverës ua zbukuron më shumë kjo modele (Foto)

lipjanipress

Shuki nervozohet keq në emision, shikoni çfarë bën (Video)

lipjanipress

Ja si e njohin sllovenët zonjën e parë të Amerikës (Foto)

lipjanipress

Kim bëhet sërish bionde, shfaqet super seksi në Snapchat (Foto)

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress
Skip to toolbar