LipjaniPress

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

Lajme Lipjani

 

 

 

 

Me që zgjedhjen janë të jashtzankonshme, koha për të pergaditjet e duhura behet me nxitim. Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht grupimi i ASD – Alternativa Social Demokrate do të garoj në listen e Kualicionit SDA-BSDAK./Lipjanipress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Përkujtohet 18 vjetori i masakrës në tregun e Mitrovicës

lipjanipress

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje – Qendra në Lipjan z. Selatin Retkoceri, me bashkëpunëtorët vizituan Krojmirin, Shalen, dhe Kleçken:

lipjanipress

Në Ferizaj po jepen viza të rrejshme për Gjermani

lipjanipress

H.Luma & A.Bajrami:Vrasësit e qytetarëve kraishtas të dalin para drejtësisë

lipjanipress

LSDM premton pensione shtetërore për të gjithë qytetarët

lipjanipress

Rinia dhe Shteti në Kosovë

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

Shpend Ahmeti vazhdon të bëhet “horë me tupan” (Foto)

lipjanipress

Tetova ik: Tifozët e Ulpianës kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të trajnerit

Granit

Vazhdojnë dëshmitë në rastin “Kumanova”

lipjanipress

Mediat serbe shkruajnë për takimin e Haradinajt me 70 zëvendësministrat e tij

lipjanipress

Kanadaja mbështet fuqishëm SHBA’në për bombardimet

lipjanipress
Skip to toolbar