LipjaniPress

Struga me Ziadin Selën

Lajme Maqedoni Zgjedhjet 2017

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka fituar bindshëm në Strugë por zëdhënësi i tyre tha se për shum pak vota nuk ka mundur të fitoj që nga rrethi i parë, transmeton Express.

Por nga ana e tyre theksuan që Sela do të shkojë në raundin e
dytë por jo me kandidatin e Bdi-së Ramiz Merko .

Facebook Comments

Related posts

Përfundojnë “Ditët e Agimit” – rikujtohet vepra e Agim Ramadanit

lipjanipress

Kurz: Ajo që është dakorduar në Bruksel duhet të zbatohet

lipjanipress

Liria e medias, Kosova renditet e 82’ta

lipjanipress

Behgjet Pacolli Një mundësi e jashtëzakonshme për Amerikën shkruan ne facebook.

lipjanipress

Kryeprokurori i Prizrenit ua ndalon alkoolin prokurorëve

lipjanipress

Erdogan nga Beogradi mesazh myslimanëve të Sanxhakut: Kurrë s’do të përkrah asnjë nacionalizëm

lipjanipress

Gecaj merr mbështetjen e Malit të Zi për integrime evropiane

lipjanipress

Komisioni për matjen e territorit nesër publikon raportin, nuk i bën përshtypje dorëheqja e Humollit

lipjanipress

Sheiku në Mal të Zi personelit të një hoteli në Tivat ku ishte sistemuar, ua ka “luajtur trurin” duke iu lënë bakshish 36.000 euro!

lipjanipress

Kryetari Ahmeti kërkon punë dhe angazhim maksimal nga shefat e sektorëve

lipjanipress

Nazim Bllaca dënohet me burgim

lipjanipress

Kryeakademiku serb: Demografia në Serbi është problem i të gjitha problemeve

lipjanipress
Skip to toolbar