LipjaniPress

Ta ndihmojm Florentin i cili është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

Lajme Lipjani

Florent Hoxha, i moshës 20 vjeçare nga fshati Krajkovë – Gllogoc, student i mjeksisë, është diagnostifikuar me Leukemia Akute.

Për shkak të moshes së re, natyrës së sëmundjes dhe mundësive të kufizuara diagnostike duhet që diagnostifikimi dhe trajtimi i mëtejmë të bëhet jashtë vendit, sa ma shpejt (urgjent) që është e mundur.

Lusim të gjithë njerëzit vullnetmirë, të cilët kanë mundësi të na ndihmojnë për të mbledhur paratë e nevojshme për shërimin e Florentit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Daçiq i rren amerikanët se shqiptarët mund t’i sulmojnë serbët në veri të Kosovës

lipjanipress

Musliu thotë se gjendja e shqiptarëve në Veri është e rëndë

lipjanipress

Familjari i kryetarit të Lipjanit nga LDK-ja, i bashkohet PDK-së

lipjanipress

Demostratat studentore të vitit 1981(FOTO)

lipjanipress

Lirak Çelaj përmendet si kandidat për Kryetar të Prishtinës në tubimin e PDK-së

lipjanipress

PDK, LDK, VV, AAK dhe Nisma janë takuar në Tiranë, ja çfarë kanë bidesuar

lipjanipress

Lirohet ish-prokurorja që akuzohej për ryshfet

lipjanipress

Gjermania i kërkon Serbisë që “problemin e Kosovës ta zgjidhë shpejt”

lipjanipress

Babë e bir i sulmojnë mësimdhënësit në Gjilan me sopat

lipjanipress

Josef Martinsen: Letër e hapur drejtuar Qeverisë së Kosovës

lipjanipress

Pronari i arrestuar i motelit ku qëndruan personat që plagosën Vllasin (Foto)

lipjanipress

Gjatë fundjavës në Shkup 23 aksidente, një i lënduar rëndë disa veta më lehtë

lipjanipress
Skip to toolbar