LipjaniPress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Adnan Rrustemi Nga takimi me ambasadorin amerikan, Greg Delawie, me të cilin diskutuam për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit, me synimin e përbashkët që zgjedhjet të jenë të lira e të drejta dhe të bazuara në standardet më të mira ndërkombëtare./LipjaniPress.com//

Facebook Comments

Related posts

Sekuenca gjatë nënshkrimit të marrëveshjes së bashkëpunimit në mes të Kryetarit Imri Ahmeti dhe Ministres Hykmete Bajrami(VIDEO)

lipjanipress

Reagon Moska: Pengimi i koalcionit VMRO-BDI nga Perëndimi çon drejt destabilizimit të rajonit

lipjanipress

Rrugëtimi i sigurt drejt fitores së kryetarit Ahmeti pa balotazh në zgjedhjet e 22 tetorit, u dëshmua edhe në Akllap

lipjanipress

Kryetari Ahmeti i përkushtuar në përmirësimin e kushteve në shkolla

lipjanipress

Vazhdojnë dëshmitë në rastin “Kumanova”

lipjanipress

Serbia pretendon se 58 për qind e territorit të Kosovës është pronë e saj

lipjanipress

Haradinaj, Vulinit: Shqiptarët s’kanë bërë dhe s’bëjnë kurrë spastrim etnik

Press Lipjani

Ky është vendimi i Gjykatës turke për gylenistët e deportuar nga Kosova

lipjanipress

Nderohet Dëshmori Xhavit Kozhani, martirët e fshatit Ribar i Madh dhe Zllakuqan

lipjanipress

Skandal në Beograd: “Vëllazëria” serbo-ruse përfundon në therje me thika (VIDEO)

lipjanipress

20 mijë gra të dhunuara, asnjë i dënuar (VIDEO)

lipjanipress

Ratifikohet Demarkacioni pas 3 vite

lipjanipress
Skip to toolbar