LipjaniPress

Takim zyrtar mes Greg Delawie dhe Adnan Rrustemi diskutuan për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Adnan Rrustemi Nga takimi me ambasadorin amerikan, Greg Delawie, me të cilin diskutuam për ecurinë e përgatitjeve të zgjedhjeve lokale të 22 tetorit, me synimin e përbashkët që zgjedhjet të jenë të lira e të drejta dhe të bazuara në standardet më të mira ndërkombëtare./LipjaniPress.com//

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka vizituar Banullën dhe Gadimen Haradinaj: Do ta mbështesim fuqishëm dr. Fitim Selimin për kryetar të Lipjanit(Video+Foto)

lipjanipress

Mirjeta Kalludra, deputetja e LDK-së që votoi kundër rezolutës për Haradinajn (Doku)

lipjanipress

PDK-Lipjan z. Hajrullahu vizitoi familjen Bekteshi në Rufc të Ri

lipjanipress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

lipjanipress

Ministrja serbe e Drejtësisë: Nuk ka arsye që kërkesa për ekstradimin e Haradinajt të refuzohet

lipjanipress

Familjarët e Grupit të Kumanovës një ditë para vizitës në Prishtinë ja çka i shkruajnë Zaevit!

lipjanipress

Vendim ekstrem i opozitës, Bogdani: Braktisim komisionet deri në fund të Parlamentit

lipjanipress

ATË QË DO TË DUHEJ TA BËNTE KOMUNA E BËJNË QYTETARËT

lipjanipress

Zgjedhjet e përgjithshme mbahen në fund të majit

lipjanipress

Kryetari Ahmeti vizitoi punimet në instalimin e Ujësjellsit

lipjanipress

Në Qëndrën Kulturore Shqiptare në Stuttgart të Gjermaisë,shenohet 10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës

lipjanipress

Sulmuesi në muzeun e Luvrit dëshironte të ‘hakmerrej për popullin sirian’

lipjanipress
Skip to toolbar