LipjaniPress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

Lajme

Dwayne Johnson, i njohur si The Rock, duket që është goxha shtatlartë. Në fakt siç duket është mjaft i madh sa të mos e zë asnjë makinë ‘cool’ e “Fast and Furious 8”.

Vetë Johnson ka treguar që shtati i tij është aq masiv sa që nuk mund të ngasë automobila të vogël siç janë Lamborghini dhe Covette, shkruan Digital Spy.

I ftuar në emisionin televiziv Today, moderatori e pyet atë se pse ka gjithmonë kamionë të mëdhenj në vend të makinave të cilat janë kryesore dhe ekskluzive në serien e filmave.

“Nuk më zënë makinat, kjo është e gjitha! Gjithë të tjerët mund të hyjnë në ato makina pasi që të gjithë janë të vegjël”, ka thënë The Rock.

Filmi më i ri i serieve të “Fast and Furious”, i titulluar si “The Fate of the Furious” apo edhe i njohur nga të gjithë si “Fast and Furious 8”, do të fillojë të shfaqet nga data 12 prill në kinematë botërore.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Policia për 24 orë shqipton numër rekord të gjobave në trafik

lipjanipress

Mbetet e bllokuar rruga “Eqrem Çabej” pas plagosjes me armë zjarri

lipjanipress

Google Maps Ndertesa Swastika,

lipjanipress

Familja Jashari pret zyrtarët e AAK’së në Kullën e saj (Foto)

lipjanipress

E aksidentuara Violeta Deda ka nevojë urgjente për gjak

lipjanipress

Ashkalit e Lipjanit të mobilizuar për Zgjedhjet Lokale

lipjanipress

Shpërthen tuneli bërthamor në Korenë e Veriut, 200 të vdekur

lipjanipress

Erdogan i quan “mbetje naziste dhe fashiste” holandezët

lipjanipress

Jetojnë në Kosovë – rom, ashkali dhe egjiptian – ëndërrojnë Europën (VIDEO)

lipjanipress

Shpellat e harruara nga insitucionet (Video)

lipjanipress

Raportohet se ka humbur Xhejlane Abdullahu

lipjanipress

KEDS: Nuk i intereson a rrezikohet jeta e qytetarve (FOTO)

lipjanipress
Skip to toolbar