LipjaniPress

‘THE ROCK’ ËSHTË SHUMË I MADH PËR MAKINAT E “FAST AND FURIOUS”

Lajme

Dwayne Johnson, i njohur si The Rock, duket që është goxha shtatlartë. Në fakt siç duket është mjaft i madh sa të mos e zë asnjë makinë ‘cool’ e “Fast and Furious 8”.

Vetë Johnson ka treguar që shtati i tij është aq masiv sa që nuk mund të ngasë automobila të vogël siç janë Lamborghini dhe Covette, shkruan Digital Spy.

I ftuar në emisionin televiziv Today, moderatori e pyet atë se pse ka gjithmonë kamionë të mëdhenj në vend të makinave të cilat janë kryesore dhe ekskluzive në serien e filmave.

“Nuk më zënë makinat, kjo është e gjitha! Gjithë të tjerët mund të hyjnë në ato makina pasi që të gjithë janë të vegjël”, ka thënë The Rock.

Filmi më i ri i serieve të “Fast and Furious”, i titulluar si “The Fate of the Furious” apo edhe i njohur nga të gjithë si “Fast and Furious 8”, do të fillojë të shfaqet nga data 12 prill në kinematë botërore.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vihet gurëthemeli për ndërtimin e Shkollës së Mesme Profesionale “Adem Gllavica” në Lipjan

lipjanipress

Organizata VoRAE përmes qendrës për Arsim mbështetës në shkollën “ Ismail Luma ne Lipjan dhe Zenel Hajdini ne Gadime ” ka organizuar kampanjën “Arsimi ּÇelësi i Suksesit”

lipjanipress

Nesër në Kosovë rikthehet i ftohti dhe ngricat

lipjanipress

Shkon në 54 numri i të vdekurve nga orteku i borës (Foto)

lipjanipress

Nesër në Mitrovicë nisin gërmimet për varrezë të dyshuara masive

lipjanipress

Gecaj godet prapë Vetëvendosjen: Nga pushteti na largojnë veç nëse na vrasin rrugëve (Video)

lipjanipress

Sulmuesi në muzeun e Luvrit dëshironte të ‘hakmerrej për popullin sirian’

lipjanipress

Paraburgim të Dyshuarit për Sulmin ndaj Gazetarit Vehbi Kajtazi

lipjanipress

Gjakovë: Digjet autobusi, vlera e dëmit 15.000 euro

lipjanipress

U ndihmuan me miell mbi 600 familje me nevojë në tërë Kosovën

lipjanipress

DnV nis fushatën “As unë nuk votoj kandidatë të korruptuar”

lipjanipress

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani
Skip to toolbar