LipjaniPress

Theret me thikë një person në Prishtinë

Lajme

Nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës është bërë e ditur se të mërkurën rreth orës 18:00 në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, dy persona të dyshuar për motive ende të panjohura kanë sulmuar fizikisht me thikë një person tjetër. Viktima më pas ka kërkuar ndihmë mjekësore.
Policia po merret me rastin

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Avni Nazmi Limani :kandidat pë asamblenë komunale në Lipjan

lipjanipress

Bie numri i përdoruesve të heroinës, rritet ai i narkotikëve të tjerë

lipjanipress

Kryetari i komunës, z. Naim Ismajli, po merr pjesë në Komitetin Drejtues të NALAS-it

Press Lipjani

Ratifikohet Demarkacioni pas 3 vite

lipjanipress

Lirohet ish-prokurorja që akuzohej për ryshfet

lipjanipress

Thaçi në dijeni për listën e ekzekutimeve të Murat Jasharit

lipjanipress

Brukseli, liderëve të Kosovës dhe Serbisë: Qetësohuni

lipjanipress

Hasan S Zeneli: Kur bota rrotullohet rreth komandant dreqit !!!

lipjanipress

Hoxhaj takim me delegacionin egjiptian: Kosova faktor stabiliteti në rajon

lipjanipress

Trump këshillohet që të pranojë Malin e Zi në NATO

lipjanipress

I ati i Ramush Haradinaj shpreh gëzimin për 17 Shkurtin dhe mërzinë për djalin

lipjanipress

Partitë politike marrin mbi 4 milionë euro nga buxheti, por s’njoftojnë për menaxhimin e tyre (Video)

lipjanipress
Skip to toolbar