LipjaniPress

Thyhet një pikë e Western Union-it dhe Mobi Shop Endrin në Lipjan

Lajme Lipjani

Thyhet një pikë e Western Union-it në Lipjan
Një pikë e Western Union-it në rrugën “Skenderbeu” në Lipjan, mbërëm rrethë orës 2:30 të mëngjesit është thyer.

Mësohet se disa persona të panjohur kanë qenë pjesëmarrës në thyerjen e filialit të bankës Western Union dhe Mobi Shop Endrin.

Kush i njef këta persona dhe veturen Audi A3 e zez do të shperblehet dhe po ashtu mbetet anonim.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Parashikimi i motit për javën që po vjen

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

Thaçi realizon qëllimin jetësor, flet në telefon me Vucicin, tash flet për normalizim

lipjanipress

10 Inspektorët e qeverisjes Mustafa në Prishtinë dalin para Gjykatës, akuzohen për korrupsion

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka vizituar punimet e ndërtimit shtratit të lumit në fshatin Banullë

lipjanipress

Hetime për përplasjen vdekjeprurëse të autobusit hungarez në Itali

lipjanipress

Hoxhaj në Kroaci: Së bashku të pamundësojmë rikthimin e dominimit serb

lipjanipress

Dita e verifikimit të fakteve, Kolegji AAB dhe Kallxo.com organizuan ligjëratë speciale për studentët e gazetarisë

Press Lipjani

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress

Haradinaj: Ka deputetë brenda LDK’së që s’do ta lejojnë Demarkacionin

lipjanipress

LAVDI PËR JETËN DHE VEPRËN E ISMET ASLLANIT (KOMANDAT PRAPASHTICA).

lipjanipress

Deklarat Primare 25 Pikëshe nga Lëvizja Për Ndryshim

lipjanipress
Skip to toolbar