LipjaniPress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

Lajme Lipjani

Sot rreth orës 16:00, treni e ka goditur një kamion të peshave të rënda në Fushë-Kosovë
Aksidenti ka kaluar pa persona të lënduar.
Bazuar në statistikat e Policisë së Kosovës, në vendin tonë çdo ditë ndodhin dhjetra aksidente dhe shqiptohen qindra gjoba për kundërvajtësit e trafikut.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Kanë filluar punimet në asfaltimin e rrugës Babush Cernillë

lipjanipress

Pezullohen hetimet për Astrit Deharin

lipjanipress

Gjendet një bombë e Luftës së Dytë Botërore në Selanik, evakuohen 50 mijë banorë

lipjanipress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

lipjanipress

Ndërron Jetë Florenc Beqiri, Shqiptari Që u Masakrua Në Burgun E Francës

lipjanipress

Trump bëhet bashkë më Putin për të bombarduar ISIS-in

lipjanipress

Rrëfimi i Hamëz Jasharit, pak ditë para sulmit nga forcat serbe (Video)

lipjanipress

Kjo është agjenda e plotë e manifestimeve të Pavarësisë

lipjanipress

Erona Hogjaj nga Rahoveci Finaliste Miss Suisse Francophone.

lipjanipress

Më 7 maj mbahen zgjedhjet për Bashkinë e Kavajës

lipjanipress

Pallaska tregon se kur do të fillojë punën Gjykata Speciale (Video

lipjanipress

Ndërtohet qendra për përkujdesjen e fëmijëve bonjakë në Gjilan

lipjanipress
Skip to toolbar