LipjaniPress

Treni godet kamionin në Fushë-Kosovë (Foto)

Lajme Lipjani

Sot rreth orës 16:00, treni e ka goditur një kamion të peshave të rënda në Fushë-Kosovë
Aksidenti ka kaluar pa persona të lënduar.
Bazuar në statistikat e Policisë së Kosovës, në vendin tonë çdo ditë ndodhin dhjetra aksidente dhe shqiptohen qindra gjoba për kundërvajtësit e trafikut.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Donacion të rëndësishëm nga Gjermania Policis së Kosovës

lipjanipress

NJOFTIM PËR DËRGIMIN E PROPOZIMEVE PËR ANËTAR KOMISIONI NGA SHOQËRIA CIVILE

lipjanipress

Historia prekëse e ushtarit që shërbeu në Kosovë (Video)

lipjanipress

Kryetari i Forumit Rinor Sami Borovci me Forumin Rinor te AKR-së bejn homazhe ne prekaz.(Foto)

lipjanipress

Rusia përzihet edhe në zgjedhjet presidenciale franceze

lipjanipress

Diplomati amerikan: Zgjedhjet e parakohshme nuk janë opsion

lipjanipress

Pas njohjes, Hoxhaj viziton Singaporin për bashkëpunim ekonomik(VIDEO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti, mbështet turinirin tradicional për nder të Dëshmorit Xhavit Kozhani- Burgia

lipjanipress

Gjermania i tërheq vërejtje Greqisë

lipjanipress

Thaçi me këtë deklaratë e nervozoi keq mbrëmë Vuçiqin

lipjanipress

Drejtori i porsaemëruar i AKI-së ishte nën akuzë

lipjanipress

Nuk do të besoni se në çfarë kushtesh jetojnë këto familje në Komunën e Prishtinës (Foto)

lipjanipress
Skip to toolbar