LipjaniPress

U mbajt takimi radhës me strukturat e LDK-Lipjan,

Lipjani

Kryesia, Forumi i Gruas, Forumi i Rinisë, bashkë me kryetar të nëndegëve diskutuan për krijimin e shtabeve nëpër nëndegë dhe përgatitjet për zgjedhjet e 22 Tetorit./LipjaniPress.com//
28.08.2017
Zyra për Informim
LDK-Lipjan

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Ramush Haradinaj përkrahet fuqishëm në Lipjan!(FOTO)

lipjanipress

Si do të ndryshonte pozita e komunitetit Ashkali në rastë të qeverisjes nga LVV

lipjanipress

Kryetari Ahmeti viziton ndërtimin e trotuarëve në fshatin Konjuh

lipjanipress

Shëndetësia e Lipjanit përfiton pajisje bazike për Kujdesin Primar Shëndetësor

lipjanipress

Nënkryetari Tasholli nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi për zhvillim ekonomik

lipjanipress

Kanë nisur punimet në renovimin e QKMF-së në Lipjan

lipjanipress

Edhe nga radhet e PDAK-së dega në Lipjan përzgjedhen tre kandidat

lipjanipress

Familja e veteranit të luftës Ilir Jasharit bëhët me banesë të re! (VIDEO)

lipjanipress

Fauz Ramiz Xhemajli Ushtruesi i detyrës të kryetarit të AKR-së,dega në Lipjan,

lipjanipress

Kryetari Imri Ahmeti dhe Kryeministri Avdullah Hoti përuruan shkollën e re në Magurë të Lipjanit

lipjanipress

Emrat e përsonave nga komuna e lipjanit të cilët jan fut në listen e veteranëve të UÇK’së

lipjanipress

REAGIM: PDK – Dega Lipjan

lipjanipress
Skip to toolbar