LipjaniPress

Ulpiana me gjest fantastik, i liron tifozët nga pagesa e hyrjes për ndeshjen me Dritën

Football

Këtë të shtunë, Ulpiana dhe Drita zhvillojnë kryendeshjën e xhiros së 27-të në Superligën e Kosovës.

Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për vendasit, të cilët synojnë t’a ngushtojnë epërsinë e pikëve me skuadrat të cilat po luftojmë për mbijetesë. Ulpiana momentalisht mban pozitën e parafundit me 24 pikë, ndërsa Drita është në pozitën e tretë me 46 pikë.

Hyrja në stadium është pa pagesë vetëm për tifozët lipjanas, shkruan Ulpianapress.

Këtë e kanë konfirmuar në rrjetet sociale faqja zyrtare e klubit.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Tifozët e Ulpianës mesazh lojtarëve: Na nderoni nesër, fikne Dritën

Granit

Arbëria me përmbysje fiton në dramën ndaj Ramiz Sadikut

Granit

Ulpiana për turp! 7 ndeshje dhe 0 fitore, Tetova drejt shkarkimit!

Granit

Talenti i madh lipjanas transferohet tek skuadra austriake që udhëhiqet nga trajneri i njohur

lipjanipress

Tetova ik: Tifozët e Ulpianës kërkojnë shkarkimin e menjëhershëm të trajnerit

Granit

Debutim ëndrrash për Gashin, Arbëri shkëlqen në ndeshjen e parë

Granit

Ulpiana ‘thyen mallkimin’, fiton pas 9 ndeshjeve

Granit

Skuadrat e Superligës në ndjekje të talentit Ardi Arifi

Granit

Bojkot klubit, tifozët lipjanas kërkojnë shkarkimin e kryesisë!

Granit

Tigrat ftojnë të gjithë nesër në përkrahje të Ulpianës

Granit

Gjeniu i shahut, vetëm 12 vjeç “Mjeshtër i Madh”

Granit

« Jep dorëheqje » trajneri i KF Ulpianës?

Granit
Skip to toolbar