LipjaniPress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave, se kinse kam dhene doreheqje nga te gjitha strukturat e PDK-se. Une e ndjej veten mire dhe komod vetem pran shokeve te idealit ne PDK. Pra jam anetar i PDK-se dhe vazhdoj te veproj ne te gjitha strukturat e PDK-se.
Faleminderit per mirkuptim!

Facebook Comments

Related posts

Këta janë kandidatët për Kryeministër nga katër partitë më të mëdha

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Vetëvendosje u shkon tek dyert qytetarëve për t’i thirrur për protestën e nesërme

lipjanipress

Brekët e politikanit shqiptar

lipjanipress

Muja u shkruan kolegëve: Ky është propozimi im për demarkacionin

lipjanipress

Ky është plani i Nismës për seancën e së enjtes rreth demarkacionit

lipjanipress

Shala tregoj që i takon NISMA-së dhe që NISMA i takon Shalës(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

VETËVENDOSJ në Lipjan nuk ka te ndalun qdo ditë një numër i madh i qytetarëve anëtarsohen

lipjanipress

Shukri Buja tregon nëse Nisma do ta kandidojë për kryetar të Lipjanit

lipjanipress

SBAShK-u apel nxënësve e arsimtarëve: Nesër në orën e parë mos shkoni në shkollë

lipjanipress

Kryeministri: Haradinaj, peng i shtetit që kreu krime e masakra në Kosovë

lipjanipress

Berisha e quan Thaçin “kryerrenc të Kosovës

lipjanipress
Skip to toolbar