LipjaniPress

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave

Lajme Lipjani Zgjedhjet 2017

Une Florim Shala anetar i Kryesise se PDK-se – dega ne Lipjan, demantoj lajmin e meparshem te disa mediave, se kinse kam dhene doreheqje nga te gjitha strukturat e PDK-se. Une e ndjej veten mire dhe komod vetem pran shokeve te idealit ne PDK. Pra jam anetar i PDK-se dhe vazhdoj te veproj ne te gjitha strukturat e PDK-se.
Faleminderit per mirkuptim!

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

PDK-Lipjan, nominon z. Shukri Bujën për kryetar të Lipjanit!

lipjanipress

Fluturimi i Valon Sylës në kazan !… SHKRUAN : Bekim Brestovci

lipjanipress

Aksident tragjik në Lluzhan të Podujevës, vdes një fëmijë (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka pritur shefen e Zyrës së BE-së, Natalia Apostolova

lipjanipress

Vetura zyrtare shkel në zebra një vajzë në Lipjan

lipjanipress

Rakiq viziton Qeverinë e Kosovës

lipjanipress

Shkon në 54 numri i të vdekurve nga orteku i borës (Foto)

lipjanipress

Zogaj merr veten, tregon se në kë dyshon për sulmin ndaj tij

lipjanipress

Mbahet mbledhja e KK-së ,të Lipjanit: Votëbesimi i kryesueses tëKuvendit të Komunës Vlora Limani-Hajnuni: unë jam këtu që ti masim numrat me që ata kështu e kuptojnë demokracinë,

lipjanipress

Partitë në pushtet dhe ato në Opozitë takohen për demarkacionin

Press Lipjani

13-vjeçarja nga Vushtrria ka nevojë për ndihmë, i duhen 40 mijë euro për transplatimin e veshkës

lipjanipress

Nuk ndryshon mënyra e votimit për mërgimtarët

lipjanipress
Skip to toolbar