LipjaniPress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

Lajme

Një vajzë e vogël me flokë të kuqe ka humbur në ujërat e Uraganit Harvey. Ajo është e vetme dhe prindërit e saj nuk e dinin se kishte dalë jashtë.

Vogëlushja vazhdon të ecë më thellë derisa një kalimtar i afrohet për ta pyetur se ku po shkon dhe ku i ka prindërit.

Më pas ai e merr që ti tregojë se ku e ka familjen dhe e këshillon që të mos ecë më e vetme. Fatmirësisht ai e dërgon shëndoshë e mirë në shtëpi te prindërit e saj.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

“Keqardhje” e Beogradit për kohën e humbur të Kosovës me zgjedhje

lipjanipress

Thaçi realizon qëllimin jetësor, flet në telefon me Vucicin, tash flet për normalizim

lipjanipress

IMRI AHMETI- nënshkruan marrëveshje bashkëpunimi me këshillin evropian KE për të drejtat e minoriteteve

Press Lipjani

Mësuesi që vrau Miladin Popoviçin para 72 viteve

lipjanipress

As ‘’Adem Jashari’’ s’i bën bashkë PDK’në e LDK’në (VIDEO)

lipjanipress

AKR mbështet protestën e së shtunës me Ramushin.

lipjanipress

Krasniqi për bisedën e Thaçit me Vuçuiqin: Kush u gëzua më shumë

lipjanipress

VIDEOSKANDAL:SHEFI I KABINETIT TË SFARQËS JEP PARA PËR TË VOTUAR LDK-N

lipjanipress

S.Pacolli: MS QUALITY Zyrtarisht fillon punën. (Video)

lipjanipress

Ja sa do t’i kushtonte Kosovës krijimi i njësisë së helikopterëve

lipjanipress

Mustafa: S’bëjmë më koalicion me PDK’ në, e kemi humbur besimin

lipjanipress

Këta ish udhëheqës të UÇK’së janë në Listën e Zezë të SHBA’së (Dokument)

lipjanipress
Skip to toolbar