LipjaniPress

Uragani Harvey, vogëlushja e humbur shpëtohet nga kalimtari (Video)

Lajme

Një vajzë e vogël me flokë të kuqe ka humbur në ujërat e Uraganit Harvey. Ajo është e vetme dhe prindërit e saj nuk e dinin se kishte dalë jashtë.

Vogëlushja vazhdon të ecë më thellë derisa një kalimtar i afrohet për ta pyetur se ku po shkon dhe ku i ka prindërit.

Më pas ai e merr që ti tregojë se ku e ka familjen dhe e këshillon që të mos ecë më e vetme. Fatmirësisht ai e dërgon shëndoshë e mirë në shtëpi te prindërit e saj.

Facebook Comments

Related posts

Kush po e furnizon Serbin të mbledhë dëshmi kundër UÇK’së

lipjanipress

Maqedoni – Nga 2.900 bursa vetëm 373 për studentët shqiptarë

lipjanipress

Qeveria Mustafa pranë rrënimit, ja çfarë thotë partia e tij për koalicionin

lipjanipress

Berisha e quan Thaçin “kryerrenc të Kosovës

lipjanipress

Kryetari Ahmeti ka mbajtur takimin e rregullt konsultativ me Këshillin e drejtorëve

lipjanipress

Shefi i NATO’s flet në Prishtinë edhe për krijimin e ushtrisë së Kosovës?

lipjanipress

Bukuresht: Qeveria formalisht e pezullon dekretin që nxiti protesta masive

lipjanipress

Reshitaj tregon planet për luftimin e ndotjes së ambientit

lipjanipress

Kryetarët e Komunave vizitojnë Ramush Haradinajn në Francë

lipjanipress

NJOFTIM: Dorëheqje nga PDAK, si dhe nga të gjitha funksionet e PDAK-së

lipjanipress

BUJA AKUZON PROKURORINË SE PO E PENGON TË KANDIDOJË PËR LIPJANIN

lipjanipress

Thaçi, takim urgjent me ambasadorët e Quint-it – më pas konferencë për media

lipjanipress
Skip to toolbar