LipjaniPress

Vajza filloi të bërtiste, kur nëna e saj i pa dorën u shokua (Video)

Lajme

Kur prindërit I lënë fëmijët të luajnë në oborret e shtëpisë, frika e parë e tyre është se mos e thyejnë dorën apo këmbën, duke mos i menduar pasojat tjera që mund të ndodhin

Vogëlushja nga Texas, ishte kafshuar nga gjarpri në dorën e saj, duke luajtur në oborr, ndërkaq kur filloi të qante prindërit e saj nuk e dinin se çfarë kishte.

Kur nëna e saj i pa dorën tërësisht të ënjtur, ajo vërtetë u shokua dhe e dërguan menjëherë në emergjencë.

Ata poashtu përmes një videoje tregojnë rastin e vogëlushes së tyre, duke vetëdijesuar edhe shumë prindër që të kenë kujdes se ku po i lënë vogëlushët të luajnë.

Facebook Comments Box
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Blerim Ruzhdi Ukaj: Biografia e Kandidatit për Asamblenë Komunale të Lipjanit nga Lëvizja Vetëvendosje!

lipjanipress

Gjenden mbetje mortore në Novi Pazar

lipjanipress

Hashim Thaçit i vjen edhe një goditje e papritur nga SHBA-ja (FOTO)

lipjanipress

Krime kundër njerëzimit në Siri, mbi 70 të vdekur në mesin e tyre edhe fëmijë vriten me helm kimikë

lipjanipress

A duhet shkuar në zgjedhje të parakohshme sipas kryeministrit Mustafa?

lipjanipress

Arrestohet ushtari gjerman, planifikonte sulm terrorist

lipjanipress

Përfaqësuesit e Ashkalinjëve Rreshtohen me Opozitën

lipjanipress

Haradinaj mesazh nga Franca për Pavarësinë

lipjanipress

Kurti: pas 11qershorit populli do ta ketë ndihmen tonë sikurese edhe bizneset tjera në Kosovë në mënyrë që ta rrisim punësimin e popullsisë dhe bugjetin e shtetit dhe zhvillimin e ekonomisë të vendit.(VIDEO+FOTO)

lipjanipress

Sot dita e fundit e kualicionëve zgjedhore sapo u lidh një Kualicion zyrtarisht

lipjanipress

Hajrullahu ” Arsimi profesional, prioriteti ynë kryesor” Konjuh,

lipjanipress

Haradinaj i kundërpërgjigjet LDK’së: Po duan ta frikësojnë administratën

lipjanipress
Skip to toolbar