LipjaniPress

Vdes një i paraburgosur në Lipjan

Lajme Lipjani

Sot rreth orës 13:00 ka ndërruar jetë N.M, i cili po mbahej si i paraburgosur në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan, nën dyshimin për ‘vrasje të rëndë në ndihmë’.
Këtë e kanë konfirmuar vetë Shërbimi Korrektues i Kosovës, me ç’rast kanë njoftuar se tashmë të ndjerit i është dhënë ndihma një herë në Qendrën e Paraburgimit, e më pas është transferuar në Emergjencën e Lipjanit.

Por, siç thuhet në njoftim, i paraburgosuri N.M nuk ka mundur të mbijetojë.

Ndryshe, Shërbimi Korrektues thotë se informatën për vdekjen e të paraburgosurit e kanë marrë nga QKMF në Lipjan,transmeton gazeta “Ekspress”.

Facebook Comments
Pelqeni Faqet nga LipjaniPress:

Related posts

Vazhdojnë tutje protestat në Rumani (FOTO)

lipjanipress

Kryetari Ahmeti në mbështetje të sektorit privat

lipjanipress

PËRLESHEN DY PERSONA NË LIPJAN ARRESTOHEN

lipjanipress

Presidenti malazez: Ratifikimi i Demarkacionit është në interes të Kosovës

lipjanipress

Thaçi: Progresi nëntëvjeçar i Kosovës është vlerësuar nga Trump dhe liderët europianë (Video)

lipjanipress

HOMAZHE NË VARREZAT E DËSHMORËVE NË RIBAR TË MADH DHE ZLLAKUQAN

lipjanipress

Koreja e Veriut paralajmëron Kinën për ‘pasoja katastrofike’

lipjanipress

Jakup Lecaj: Ukraine , Ne Fshatin Karakurt ku jetojne Shqiptare.

lipjanipress

Reagon Ali Ahmeti: Deklarata e partive shqiptare nuk cenon shtetin e Maqedonisë

lipjanipress

12-vjeçarja vdes pas përdorimit të tepërt të deodorantit

lipjanipress

Rrëfimi i shtatzënës shqiptare që i shpëtoi sulmit në Stokholm

Press Lipjani

Protestë gjithë popullore kundër vendimit politik në rastin e Kumanovës.

lipjanipress
Skip to toolbar